«   ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...   »

Aktywne Wakacje - półkolonia letnia

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 7-12 lat, tańczące i nietańczące do udziału w półkolonii letniej – Aktywne Wakacje. W tym roku koncentrujemy się na bezpieczeństwie i zdrowiu. Minimalizujemy udział w atrakcjach obarczonych ryzykiem epidemiologicznym, za to bawimy się, rozwijamy artystycznie i ruszamy tak często jak to tylko możliwe. 

DO 25.03 ZAJĘCIA ODWOŁANE

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich informujemy, że zajęcia w Studio Tańca Parkieciarnia w Kaskadzie i przy Roosevelta zostają zawieszone do 25.03.2020 r.

OBÓZ TANECZNY STREET KEMP 2020 NIECHORZE

STREET KEMP 2020 NIECHORZE

Zapraszamy wszystkich powyżej 7go roku życia (włącznie) na obóz taneczny STREET KEMP NIECHORZE 2020. Najlepsi instruktorzy tańca z Polski (break dance, hip hop, popping, locking, choreografia), stworzona do pracy z dziećmi i młodzieżą kadra oraz przesiąknięty tańcem klimat to wszystko, co spotka uczestników obozu. Idealny plan na koniec wakacji - ciężkie treningi, świetna zabawa i nowe przyjaźnie wśród ludzi z tą samą zajawką. Cóż więcej trzeba :)

ZIMOWE NABORY 2020

ZIMY NIE WIDAĆ ZA TO NABORY TAK !!!

Nie ma co czekać na śnieg bezczynnie – zróbmy coś fajnego. Otwieramy grupy taneczne. To ostatnie nabory w tym sezonie tanecznym.
Chcesz do nas dołączyć ?

FG CHAMP - TURNIEJ TAŃCA ULICZNEGO

PRZYJDŹ I REPREZENTUJ !

Już 8 grudnia, odbędzie się lokalny turniej tańca break dance oraz hip hop.

AKROBATYKA NOWE GRUPY PRZY UL ROOSEVELTA 20

AKROBATYKA W PARKIECIARNI BIERNACKI PRZY UL. ROOSEVELTA 20
NOWE GRUPY OD 20 LISTOPADA

Warsztaty breaking (break dance) z Bartazzem

Nieodzownym elementem rozwoju tanecznego jest udział w warsztatach tanecznych z najlepszymi instruktorami z Polski i nie tylko. To wiedza oraz nowe umiejętności skumulowane w 2/3 godzinnych zajęciach. Bez względu na to czy tańczysz tydzień czy 5 lat te warsztaty są dla Ciebie

Nabory do nowych grup tanecznych 2019

Przyjdź i rozpocznij z nami taneczną przygodę. Wykwalifikowani instruktorzy, jamy taneczne, dobra zabawa, fajny klimat, nowe przyjaźnie, wspólne wyjazdy. Oprócz tego pokazy, zawody, warsztaty taneczne. To i wiele więcej spotka Cię w naszym studiu.

NOWE ZAJĘCIA W NOWEJ SIEDZIBIE - TANIEC WSPÓŁCZESNY, FREESTYLE HIP-HOP I AKROBATYKA

Kolejna – już druga siedziba Parkieciarni po wakacjach przyjmie Was już w swoich progach. Wraz z nowym miejscem mamy dla Was nowe propozycje

Półkolonia Letnia Przygoda

"Wakacje, znów będą wakacje..." więc zapraszamy wszystkie dzieciaki na kolejną edycję półkolonii letnich organizowanych przez Learn N’ Play Kreatywny Angielski dla Dzieci i Studio Tańca Parkieciarnia.

«   ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...   »