«   ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...   »

Półkolonia „Zimowa Przygoda”

Learn N'Play i Studio Tańca Parkieciarnia zapraszają dzieci w wieku 6-12 lat na Zimową Przygodę.

Otwarte Cykliczne Warsztaty Taneczne W Temacie "Coś Więcej"vol 2

To już druga edycja warsztatów tanecznych, na których rozwijamy inne umiejętności taneczne.

GO UP ! - Zimowy obóz taneczno-sportowy Sypniewo 2019

Ferie zimowe to równie wyczekiwany czas jak wakacje. Choć są nieco krótsze od letniego wypoczynku to nie mogą być jednak gorsze. Tej zimy również zorganizowaliśmy dla was obóz. Tym razem wybierzemy się do Sypniewa do ośrodka ACTIV, gdzie nie będzie czasu na nudę. Po brzegi wypełniony czas sprawi, że mróz odejdzie w zapomnienie, a wspomnienia pozostaną długo w pamięci.

OBÓZ ZIOMOWY PORONIN 2019 !!! TANIEC & NARTY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci oraz rodziców reaktywujemy obóz ZIMOWY. Już teraz zapraszamy wszystkich powyżej 7go roku życia na OBÓZ ZIOMOWY PORONIN 2019. Najlepsi instruktorzy tańca z Polski, stworzona do pracy z dziećmi i młodzieżą kadra oraz przesiąknięty tańcem klimat to wszystko, co spotka uczestników obozu. Idealny plan na zimowe ferie - ciężkie treningi, świetna zabawa, narty, górski klimat i nowe przyjaźnie wśród ludzi z tą samą zajawką.

Otwarte Cykliczne Warsztaty Taneczne w temacie "Coś Więcej" vol1

Czy jest coś przyjemniejszego niż weekend podczas trwającego roku szkolnego? Raczej nie. Zanim jednak zdecydujesz się wylegiwać na kanapie, wpadnij do nas na warsztaty
 

Nabory do nowych grup tanecznych

Zanim zaczniesz myśleć o tym, że wrzesień zbliża się wielkimi krokami i ze wszystkich stron czyhają obowiązki szkolne, pomyśl o nowej pasji - humor od razu ci się poprawi

MĘDZYNARODOWE ŚWIĘTO TAŃCA W NOVA PARK

29 kwietnia w naszych kalendarzach widnieje Międzynarodowy Dzień Tańca. My jednak świętować będziemy 12 maja !!! Wobec tak pięknego dnia nie mogliśmy stanąć obojętnie. Tancerze ze Studia Tańca Parkieciarnia zapraszają 12.05.2018 roku do Nova Park na wyjątkowe pokazy tańca.

BIWAK W LUBNIEWICACH

Zachęcamy wszystkich Parkieciarniarzy od siedmiolatków po dwudziestolatków do spędzenia wspólnie fajnego czasu na biwaku w Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjnym Stilon w Lubniewicach.   

gorzów funkowo 2018 i gorzów funkowo kids 2018

Kolejna odsłona kultury hip hop w naszym mieście. Turniej Breaking oraz Hip Hop, który odbędzie się w starej Łaźni Miejskiej już 28-29 kwietnia.

kwietniowe nabory break dance 10-14 lat

Masz pomiędzy 10 a 14 lat i marzysz o tym żeby nauczyć się tańczyć break dance?

Masz wyjątkową okazję aby to uczynić, ponieważ otwieramy grupę break dance dla 10-14 latków. Przyjazna atmosfera, pozytywna energia i umiejętności z najwyższej półki.

«   ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...   »