PLAN ZAJĘĆ 2019/2020

PLAN ZAJĘĆ NA ROK TANECZNY 2019/2020

 

PARKIECIARNIA BIERNACKI
ul. Roosevelta 20 (dawny meblowy)

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
NABOROWA 3-5 LAT | SZKRABIT (break dance & hip hop) 16:00-16:45 (Tomek)   16:00-16:45 (Tomek)    
BEJBISKI 4-6 LAT (break dance & hip hop) 17:00-17:45 (Tomek)   17:00-17:45 (Tomek)    
BREAKSY 18:00-18:45 (Tomek)   18:00-18:45 (Tomek)    
LET`S FLOW 10-14 LAT (break dance) 19:00-20:00 (Tomek)   19:00-20:00 (Tomek)    
BOOM BAP   16:15-17:15 (Tomek)   16:15-17:15 (Tomek)  
ELO, ELO 3...2...0   17:30-18:30 (Tomek)   17:30-18:30 (Tomek)  
FUNKIDS   18:30-19:45 (Tomek)   18:30-19:45 (Tomek)  
M.A.M. CREW 20:00-21:00 (Tomek)   20:00-21:00 (Tomek)    
SZOGUNS 20:00-21:00 (Adam)   20:00-21:00 (Adam)    
FG JAM (trening otwarty) wkrótce wkrótce wkrótce wkrótce wkrótce

 

GRUPA NABOROWA
GRUPA ZAMKNIĘTA

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
NABOROWA 5-7 LAT | TAKA PAKA (break dance) 16:15-17:00 (Adam)   16:15-17:00 (Adam)    
NABOROWA 8-10 LAT | HIGH FIVE (break dance) 17:15-18:15 (Adam)     17:00-18:00 (Adam)  
AKROBATYKA ZAAWANSOWANA   17:00-18:00 (Paulina)      
AKROBATYKA DO 11 ROKU ŻYCIA     17:15-18:15 (Paulina)    
AKROBATYKA OD 12 ROKU ŻYCIA     18:30-19:30 (Paulina)    
NABOROWA MŁODZIEŻ 14 LAT I WIĘCEJ | FLY SOX (break dance)   18:30-19:30 (Adam)   18:15-19:15 (Adam)  

 

GRUPA NABOROWA
GRUPA ZAMKNIĘTA

 

PARKIECIARNIA KOBESZKO
ul. Łokietka 32/33 (C.H.U. Kaskada)

SALA DUŻA

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
ROJBERS   15:45-17:00 (Kobi)     16:00-17:15 (Kobi)
TANIEC WSPÓŁCZESNY MŁODZIEŻ 16:15-17:15 (Gorzki)        
RAPTORKI   17:15-18:15 (Kobi)   16:00-17:00 (Kobi)  
GRUPA NABOROWA 7-9 LAT (hip hop) 17:15-18:15 (Kobi)     17:15-18:15 (Kobi)  
TEENERS     17:15-18:15 
(Kobi/Anika)
  17:30-18:30
(Kobi-Anika)
NEW KIDS    18:30-19:45 (Kobi)   18:30-19:45 (Kobi)  
OUR BEATS  18:30-19:45 (Kobi)   18:30-19:45 (Kobi)    
HAPPY FEET 20:00-21:00 (Kobi/Gorzki)       18:45-20:00 (Kobi/Gorzki)
NO LIMITS (hip hop dla dorosłych)     20:00-21:00 (Kobi/Anika)    
VOLUME UP   20:00-21:15 (Kobi)   20:00-21:15 (Kobi)  

 

 

 

GRUPA NABOROWA
GRUPA ZAMKNIĘTA

SALA MAŁA

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
GRUPA NABOROWA 5-6 LAT (hip hop) 16:15-17:00 (Kobi)   16:15-17:00 (Kobi)    
GRUPA NABOROWA 4-LATKI (hip hop)   17:00-17:40 (OLA)    17:00-17:40 (OLA)  
GRUPA NABOROWA 10-12 (hip hop)     17:30-18:30 (Anika)   18:45-19:45 (Anika)
HIP-HOP FREESTYLE 2 - NOWA GRUPA !!! 17:30-18:30 (Gorzki)        
GRUPA NABOROWA MŁODZIEŻOWA 13+ (hip hop)     18:45-19:45 (Anika)   20:00-21:00 (Anika)
HIP-HOP FREESTYLE MŁODZIEŻ 18:40-19:50 (Gorzki)        
AKROBATYKA (grupa zaawansowana)         16:15-17:15 (Gosia R.)
AKROBATYKA (grupa początkująca)         17:30-18:30 (Gosia R)
TANIEC BRZUCHA        18:00-19:00 (Paulina)  

 

 

GRUPA NABOROWA/OTWARTA
GRUPA ZAMKNIĘTA
ZAJĘCIA TEMATYCZNE/OTWARTE

 

Nie wiesz na czym polegają poszczególne style taneczne? Przedstawiamy opis każdego z nich (kliknij w więcej)