PLAN ZAJĘĆ 2020/2021

PLAN ZAJĘĆ NA ROK TANECZNY 2020/2021

 

PARKIECIARNIA KOBESZKO
ul. Łokietka 32/33 (C.H.U. Kaskada)

 

SALA DUŻA i SALA MAŁA

NAZWA GRUPY PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
           
EMOTKI (6-7 lat hip-hop) 16:00-17:00 (Kobi)   17:10-17:50 (Kobi)    
TYGRYSKI (8-9 lat hip-hop) 17:15-18:15 (Kobi)     17:15-18:15 (Kobi)  
TANIEC WSPÓŁCZESNY 18:30-19:30 (Gorzki)        
NO LIMITS (hip-hop dla dorosłych) 19:45-20:45 (Kobi)        
ROJBERS   15:45-17:00 (Kobi)     17:15-18:30 (Kobi)
RAPTORKI   17:15-18:15 (Kobi)   16:00-17:00 (Kobi)  
NEW KIDS    18:30-19:45 (Kobi)   18:30-19:45 (Kobi)  
VOLUME FEET   20:00-21:15 (Kobi)   20:00-21:15 (Kobi)  
DZIKIE WENSZE (10-12 lat hip-hop)     16:00-17:00 (Anika/ Kobi)   16:00-17:00 (Anika/ Kobi)
GRUPA ASY W TALII      18:05-19:05 (Anika)   18:30-19:30 (Anika)
GRUPA NABOROWA 8-9 LAT HIP-HOP     18:05-19:05 (Anika)   18:30-19:30 (Anika)
FREESTYLE PUFFS (młodzież hip-hop)     19:10-20:10 (Anika)   19:30-20:30 (Anika)
AKROBATYKA - 1 GRUPA         16:00-17:00 (Gosia R.)
AKROBATYKA - 2 GRUPA         17:10-18:10 (Gosia R.)
AKROBATYKA - 3 GRUPA         18:20-19:20 (Gosia R.)
FREESTYLE HIP-HOP 17:00-18:00 (Gorzki)        
ANANASKI (4-5 lat HIP-HOP)   17:30-18:15 (Ola)   17:50-18:35 (Ola)  
TANIEC BRZUCHA     18:15-19:15 (Paulina)    
GRUPA NABOROWA 4-5 LAT HIP-HOP    16:30-17:15 (Ola)   16:50-17:35 (Ola)  

 

LEGENDA:
GRUPA NABOROWA
GRUPA ZAMKNIĘTA

 

PARKIECIARNIA BIERNACKI
ul. Roosevelta 20 (dawny meblowy)

SALA I

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
NABOROWA 5-7 LATKI (HIGH FIVE)
(break dance & hip hop)
  17:15-18:00 (Żaneta)   17:15-18:00 (Żaneta)  
NABOROWA 4-5 LATKI (BEJBISKI)
(break dance & hip hop)
17:15-17:45 (Żaneta)   17:15-17:45 (Żaneta)    
AKROBATYKA DO 12 (włącznie) ROKU ŻYCIA     17:50-18:50 (Paulina)    
AKROBATYKA DO 12 (włącznie) ROKU ŻYCIA gr II   18:10 - 19:10 (Paulina)      
AKROBATYKA 13-17 LAT     19:00-20:00 (Paulina)    
SZOGUNS   18:10-19:10 (Tomek)   18:10-19:10 (Tomek)  

 

SALA II

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
SZKRABIT 16:00-16:45 (Tomek)   16:00-16:45 (Tomek)    
BREAKSY 17:00-18:00 (Tomek)   17:00-18:00 (Tomek)    
NABOROWA 11-15 LAT (FLY SOX) 18:10-19:10 (Tomek)   18:10-19:10 (Tomek)    
NABOROWA 14 LAT I WIĘCEJ 19:10-20:10 (Tomek)   19:10-20:10 (Tomek)    
NABOROWA 8-10 LAT (TAKA PAKA)   16:00-17:00 (Tomek)   16:00-17:00 (Tomek)  
BOOM BAP   17:00-18:00 (Tomek)   17:00-18:00 (Tomek)  
LETS FLOW   18:10-19:10 (Tomek)   18:10-19:10 (Tomek)  
FUNKIDS   19:10-20:10 (Tomek)   19:10-20:10 (Tomek)  

 

GRUPA NABOROWA
GRUPA ZAMKNIĘTA

 

Nie wiesz na czym polegają poszczególne style taneczne? Przedstawiamy opis każdego z nich (kliknij w więcej)