PLAN ZAJĘĆ 2020/2021

PLAN ZAJĘĆ NA ROK TANECZNY 2020/2021

 

PARKIECIARNIA KOBESZKO
ul. Łokietka 32/33 (C.H.U. Kaskada)

SALA DUŻA

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
GRUPA 6-7 LAT (hip-hop) 16:10-17:00 (Kobi)   17:10-17:50 (Kobi)    
EMOTKI (hip-hop) 16:10-17:00 (Kobi)   17:10-17:50 (Kobi)    
GRUPA 8-9 LAT (hip-hop) 17:15-18:15 (Kobi)     17:15-18:15 (Kobi)  
TANIEC WSPÓŁCZESNY 18:30-19:30 (Gorzki)        
NO LIMITS (hip-hop dla dorosłych) 20:00-21:00 (Kobi)        
ROJBERS   15:45-17:00 (Kobi)     17:15-18:30 (Kobi)
RAPTORKI   17:15-18:15 (Kobi)   16:00-17:00 (Kobi)  
NEW KIDS    18:30-19:45 (Kobi)   18:30-19:45 (Kobi)  
VOLUME UP HAPPY FEET   20:00-21:15 (Kobi)   20:00-21:15 (Kobi)  
GRUPA 10-12 LAT (hip-hop)     16:00-17:00 (Julia / Kobi)   16:00-17:00 (Julia / Kobi)
TEENERS     18:00-19:00 (Anika / Kobi)    
MŁODZIEŻOWA 13+ (hip-hop)     19:10-20:10 (Anika / Kobi)   18:45-19:45 (Anika / Kobi)
OUR BEATS     20:15-21:15 (Kobi)   20:00-21:00 (Kobi)
FREESTYLE MONKEYS     20:15-21:15 (Anika / Kobi)   20:00-21:00 (Anika / Kobi)


SALA MAŁA

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
FREESTYLE HIP-HOP 17:00-18:00 (Gorzki)        
TEENERS 18:45-19:45 (Anika / Kobi)        
GRUPA 4-LATKI (hip-hop)   16:45-17:15 (Ola)   17:00-17:30 (Ola)  
GRUPA 5-LATKI (hip-hop)   17:30-18:10 (Ola)   17:50-18:30 (Ola)  
TANIEC BRZUCHA (start w październiku)     18:15-19:15 (Paulina)    
AKROBATYKA - GRUPA 1 (start w październiku)         16:00-17:00 (Gosia R.)
AKROBATYKA - GRUPA 2 (start w październiku)         17:10-18:10 (Gosia R.)

 

LEGENDA:
GRUPA NABOROWA
GRUPA ZAMKNIĘTA

 

PARKIECIARNIA BIERNACKI
ul. Roosevelta 20 (dawny meblowy)

SALA I

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
NABOROWA 4-5 LAT (break dance & hip hop)   16:15-17:00 (Agata)   16:15-17:00 (Agata)  
NABOROWA 6 LAT (break dance & hip hop)   17:15-18:00 (Agata)   17:15-18:00 (Agata)  
NABOROWA 3 LATA (break dance & hip hop) 17:00-17:45 (Żaneta)   17:00-17:45 (Żaneta)    
AKROBATYKA DO 11 ROKU ŻYCIA     17:50-18:50 (Paulina)    
AKROBATYKA OD 12 ROKU ŻYCIA     19:00-20:00 (Paulina)    
M.A.M. CREW / SZOGUNS 20:00-21:00   20:00-21:00    

 

SALA II

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
SZKRABIT 16:00-16:45 (Tomek)   16:00-16:45 (Tomek)    
BEJBISKI 16:00-16:45 (Tomek)   16:00-16:45 (Tomek)    
TAKA PAKA (6 latki rocznikowo 16:00-16:45 (Tomek)   16:00-16:45 (Tomek)    
BREAKSY 17:00-18:00 (Tomek)   17:00-18:00 (Tomek)    
TAKA PAKA (7 latki rocznikowo)  17:00-18:00 (Tomek)   17:00-18:00 (Tomek)    
HIGH FIVE (8-9 latki rocznikowo) 17:00-18:00 (Tomek)   17:00-18:00 (Tomek)    
NABOROWA 10-14 LAT (break dance) 18:10-19:10 (Tomek)   18:10-19:10 (Tomek)    
HIGH FIVE (10 latki rocznikowo) 18:10-19:10 (Tomek)   18:10-19:10 (Tomek)    
LETS FLOW   19:20-20:20 (Tomek)   19:20-20:20 (Tomek)    
NABOROWA 7-9 LAT (break dance)   16:00-17:00 (Tomek)   16:00-17:00 (Tomek)  
BOOM BAP   17:00-18:00 (Tomek)   17:00-18:00 (Tomek)  
ELO, ELO 3...2...0   18:10-19:10 (Tomek)   18:10-19:10 (Tomek)  
FUNKIDS   19:10-20:10 (Tomek)   19:10-20:10 (Tomek)  
FG JAM (trening otwarty) wkrótce wkrótce wkrótce wkrótce wkrótce

 

GRUPA NABOROWA
GRUPA ZAMKNIĘTA

 

Nie wiesz na czym polegają poszczególne style taneczne? Przedstawiamy opis każdego z nich (kliknij w więcej)