«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    »

Przesłuchania/nabory do grup pokazowych BREAK DANCE

PRZESŁUCHANIA DLA MAJĄCYCH DOŚWIADCZENIE TANECZNE (aktualnie lub w przeszłości)

DOŁĄCZ do pełnych energii tancerzy Parkieciarni !!!
ZAPRASZAMY DZIECI oraz MŁODZIEŻ 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA W NOVA PARK

26 kwietnia 2019 (piątek) to dzień, który koniecznie musicie zapisać w swoich kalendarzach. Będziemy dzielić się tym, co kochamy, czyli miłością do ruchu i muzyki. 

WARSZTATY BREAK DANCE Z BBOYEM GREGORYM

Nieodzownym elementem rozwoju tanecznego jest udział w warsztatach tanecznych z najlepszymi instruktorami z Polski i nie tylko. To wiedza oraz nowe umiejętności skumulowane w 2/3 godzinnych zajęciach

WIOSENNE NABORY DO GRUP TANECZNYCH HIP-HIP

WIOSENNE NABORY DO GRUP TANECZNYCH HIP-HIP

OBÓZ LETNI `STREET KEMP NIECHORZE 2019’

Zapraszamy wszystkich powyżej 7go roku życia (włącznie) na obóz taneczny STREET KEMP NIECHORZE 2019. Najlepsi instruktorzy tańca z Polski (break dance, hip hop, popping, locking, choreografia), stworzona do pracy z dziećmi i młodzieżą kadra oraz przesiąknięty tańcem klimat to wszystko co spotka uczestników obozu. Idealny plan na koniec wakacji - ciężkie treningi, świetna zabawa i nowe przyjaźnie wśród ludzi z tą samą zajawką. Cóż więcej trzeba :)

GoUp ! 2019 - letni obóz taneczno-sportowy

Serdecznie zapraszamy do wyjazdu na obóz taneczno-sportowy, który jak w poprzednich latach odbędzie się w Pogorzelicy w ośrodku Dziejba Leśna. Gwarantujemy znakomitych instruktorów i trenerów, a także wykwalifikowaną oraz pozytywną kadrę pedagogiczną. Nie możecie tego opuścić:)

Półkolonia „Zimowa Przygoda”

Learn N'Play i Studio Tańca Parkieciarnia zapraszają dzieci w wieku 6-12 lat na Zimową Przygodę.

Otwarte Cykliczne Warsztaty Taneczne W Temacie "Coś Więcej"vol 2

To już druga edycja warsztatów tanecznych, na których rozwijamy inne umiejętności taneczne.

GO UP ! - Zimowy obóz taneczno-sportowy Sypniewo 2019

Ferie zimowe to równie wyczekiwany czas jak wakacje. Choć są nieco krótsze od letniego wypoczynku to nie mogą być jednak gorsze. Tej zimy również zorganizowaliśmy dla was obóz. Tym razem wybierzemy się do Sypniewa do ośrodka ACTIV, gdzie nie będzie czasu na nudę. Po brzegi wypełniony czas sprawi, że mróz odejdzie w zapomnienie, a wspomnienia pozostaną długo w pamięci.

OBÓZ ZIOMOWY PORONIN 2019 !!! TANIEC & NARTY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci oraz rodziców reaktywujemy obóz ZIMOWY. Już teraz zapraszamy wszystkich powyżej 7go roku życia na OBÓZ ZIOMOWY PORONIN 2019. Najlepsi instruktorzy tańca z Polski, stworzona do pracy z dziećmi i młodzieżą kadra oraz przesiąknięty tańcem klimat to wszystko, co spotka uczestników obozu. Idealny plan na zimowe ferie - ciężkie treningi, świetna zabawa, narty, górski klimat i nowe przyjaźnie wśród ludzi z tą samą zajawką.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    »