«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

miejsce zajęć

Informujemy, że wszystkie zajęcia w najbliższym tygodniu odbywać się będą w studiu. O ewentualnych zmianach będziemy informować :) Pozdrawiamy

TURBO W-F

WF TEŻ MOŻE BYĆ FAJNY!
RUSZ SWOJĄ POCIECHĘ!

W dobie społeczeństwa internetowego coraz częściej mamy do czynienia z dzieciakami, które nie odrywają oczu i rąk od komputera, telefonu czy tabletu. To zdecydowanie nie pomaga w poprawnym rozwoju fizycznym dziecka. A nawet jest sporą przeszkodą.

START ZAJĘĆ PO WAKACJACH

Wszyscy wrócili już z wakacji? I słusznie!
Mamy nadzieję, że jesteście naładowani pozytywną energią, by z przytupem zacząć nowy rok taneczny 2017/2018!

ZACZYNAMY 11 WRZEŚNIA!
ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM, KTÓRY ZNAJDZIECIE NA STRONIE

Nabory do nowych grup i dni otwarte 2017

Jeżeli przeraża cię powrót do szkoły i jesteś zmęczony samą myślą o kolejnych 10-ciu miesiącach z nosem w książkach - zajmij się czymś, co cię zrelaksuje i da odskocznię od codzienności. U nas w Parkieciarni skutecznie oderwiesz się od szarej rzeczywistości.

Aktywne wakacje 2017 - Letnia półkolonia

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 7-12 lat, tańczące i nietańczące do udziału w półkolonii podczas wakacji

BIWAK W LUBNIEWICACH

Zachęcamy wszystkich tancerzy Parkieciarni i nie tylko od siedmiolatków po dwudziestolatków do spędzenia wspólnie fajnego czasu na biwaku w Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjnym Stilon w Lubniewicach

WARSZTATY TANECZNE HIP-HOP I BREAK DANCE Z JAŚKIEM I BBOYEM NIKITĄ

Parkieciarnia stara się dołożyć wszelkich starań do tego aby rozwój dzieci szedł w jak najlepszym kierunku. Cykliczne warsztaty to część tego procesu.

Międzynarodowy Dzień Tańca w Nova Park

29 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Tańca. Wobec tak pięknego dnia nie mogliśmy stanąć obojętnie. Tancerze ze Studia Tańca Parkieciarnia oraz Zespołu Tanecznego Aluzja zapraszają 29.04.2017 roku do Nova Park na wyjątkowe pokazy tańca.

STREET KEMP (obóz) break dance/hip hop pogorzelica 2017

Serdecznie zapraszamy  dzieci w wieku od 7 roku życia do udziału w obozie tanecznym STREET KEMP ze najlepszymi instruktorami z Polski, pozytywnie nastawioną do działania kadrą oraz przyjazną i roztańczoną atmosferą. Tych, co z nami już byli na poprzednich obozach – nie musimy namawiać. Nowi ochotnicy mają kolejną szansę. Korzystajcie, bo warto. W tym roku wybieramy się do Ośrodka Wczasowego Dziejba Leśna w Pogorzelicy nad naszym polskim morzem.

Zimowe Nabory Break Dance !

Zimowa szarówa nie jest dla Ciebie? Przyjdź do Parkieciarni, spędź miło czas i naucz się tańczyć!

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »