WYJAZD NA ZAWODY BREAKING SCHOOL BATTLE SUCHY LAS 16.03.2024

Poniżej szczegóły wyjazdu na zawody, które odbędą się w Suchym Lesie 16.03.2024 - BREAKING SCHOOL BATTLE

PROSZĘ O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z CAŁĄ INFORMACJĄ.

WAŻNE !!!!

Powyższy turniej jest turniejem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Polski w tańcu Break Dance, jednak to jak będzie wyglądała droga do MP nie jest jeszcze znana ani organizatorowi ani w federacji więc niestety nie jestem w stanie podać innych szczegółów.

Plan turnieju (który może być jeszcze zmieniany oraz wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu znajdują się na stronie organizatora pod linkiem ---->   LINK DO WYDARZENIA

Kategorie w jakich będzie się toczyć rywalizacja to:

Bboys/Bgirls:
- 6-9 lat
- 10-11 lat
- 12-13 lat
- 14-15 lat
- 16-18 lat
- 19+ lat

Przy czym my startujemy w kategoriach od 10-13 do 16-18 lat

KOSZT WYJAZDU TO:

1. 210 zł i obejmuje:
- transport,
- startowe w turnieju,
- ubezpieczenie,
- wyżywienie (jeden posiłek),
- opiekę.

CENA NIE OBEJMUJE OBOWIĄZKOWEJ LICENCJI (70 zł), O KTÓREJ INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ.

LICENCJA:

Powyższy turniej jest częścią Poland Breaking Tour prowadzącej do Mistrzostw Polski. Każdy uczestnik zobowiązany jest do wykupienia jednorazowej (rocznej) licencji zawodniczej upoważniającej do startu w powyższych zawodach oraz Mistrzostwach Polski. Zaznaczam,  że jest to licencja opłacana w Polskiej Federacji Tańca Ulicznego lub w Polskim Związku Sportu Tanecznego bez pośrednictwa Parkieciarni. Jak wykupić licencję ? Poniżej informacja od organizatorów ze szczegółami:

*LICENCJE 2024*

W związku z kolejnym etapem rozwoju PFTU w strukturach Polskiego Związku Sportu Tanecznego w roku 2024 zmienią się trochę warunki udzielania licencji zawodniczej dla zawodników i zawodniczek Breaking. 
W roku bieżącym koszt każdej z licencji wynosi 70 zł, a podział kategorii wiekowych podczas zakupu licencji zawodniczych wygląda następująco:
LICENCJA PFTU
- Dzieci 6-9 lat (roczniki 2015-2018)
- Młodzicy 10-11 lat (roczniki 2013-2014)
Licencje należy zakupić poprzez swoje konto użytkownika na stronie baza.pftu.pl. W przypadku braku konta należy się zarejestrować.
WYJĄTKI:
ZAWODNICY W ROCZNIKACH 2013-2018, KTÓRZY DOSTALI SIĘ DO MŁODZIEŻOWEJ KADRY NARODOWEJ, MUSZĄ NABYĆ LICENCJĘ PZST.
LICENCJA PZST (wymagane konto również na PFTU)
- Juniorzy młodsi 12-13 lat (2011-2012)
- Juniorzy 14-15 lat (2009-2010)
- Młodzieżowcy 16-18 lat (2006-2008)
- Seniorzy 19 lat i wzwyż (roczniki od 2005 w dół)
- Zawodnicy zakwalifikowani do Młodzieżowej Kadry Narodowej bez względu na wiek.
Licencje należy zakupić poprzez swoje konto użytkownika na stronie https://baza.polskitaniec.org/login . W przypadku braku konta należy się zarejestrować.
UWAGI:
1. Licencja PZST (starsi - POWYŻEJ 11 ROKU ŻYCIA lub kadrowicze) - Zwracamy uwagę, że przy korzystaniu bazy PZST link do rejestracji zawodnika wysyła KLUB z którym związany jest zawodnik/zawodniczka. W przypadku braku przynależności klubowej zawodnik zostaje automatycznie przypisany do klubu centralnego PFTU i w takim wypadku prosimy o rejestrację przez link: https://baza.polskitaniec.org/new/athlete/ntcc4 . W innych przypadkach o rejestrację swoich zawodników dba zarejestrowany w bazie PZST klub. Jest to Licencja A.
2. Zawodnicy 12+ muszą być zarejestrowani zarówno w bazie PZST jak i bazie PFTU, prosimy aby pamiętać o tym, że w obu bazach dane muszą być identyczne a zwłaszcza PESEL, w innym przypadku będą problemy z synchronizacją między obiema bazami i będą występować problemy z zakupem licencji zawodniczej.

W sprawach licencji proszę kontaktować się z Polską Federacją Tańca Ulicznego 537 292 621.

Licencja w pigułce:

Z tego co udało mi się ustalić (a jest to bardzo skomplikowane) to:

- dzieci w wieku 6-11 lat zakładają konto i wykupują licencje tylko w bazie PFTU (Tomek B. - nie chodzi o mnie),
- dzieci i młodzież od 12go roku życia, które są już przypisane do konta klubu Parkieciarnia (Kuba K.) opłacają tylko swoją licencję w PZST, przy czym muszą też mieć konto w bazie PFTU,
- dzieci i młodzież od 12go roku życia, które nie były jeszcze przypisane do konta klubu Parkieciarnia (Ada P., Antek K., Bartek D., Blanka P.), musza mieć założone konto w bazie PFTU (prawdopodobnie rok lub dwa lata temu były już zakładane) ale też w PZST poprzez kliknięcie w link --> https://baza.polskitaniec.org/new/athlete/ntcct po czym opłacają licencję w PZST.

Życzę powodzenia ponieważ powyższy schemat jest tak "zamieszany", że niełatwo sobie poradzić.

 

Wyjazd do Suchego Lasu planowany jest o godzinie 9:00 (zbiórka o 8:50) spod Kupca Gorzowskiego / a powrót w godzinach wieczornych (plan wydarzenia znajduje się na stronie organizatora, link powyżej). Kategorie turniejowe odbywają się w kolejności wiekowej od rana do wieczora co oznacza, że część dzieci będzie czekać długo na swoją kategorię a część zatańczy rano i będzie czekać do wieczora na resztę kolegów/koleżanek. Śniadanie dzieci zjedzą w domu, obiad będzie zamówiony na miejscu natomiast warto zaopatrzyć dzieci w odpowiednią ilość przekąsek jak kanapki itp.

Opłatę za powyższy turniej proszę o przekazanie dzieciom w gotówce (w podpisanej kopercie) do 13.03.2024 r.

 

W razie pytań proszę o telefon do godziny 14:00.

 

Pozdrawiam


wróć