O nas

 

PARKIECIARNIA

 
To miejsce, gdzie spotykają się ludzie mający na celu doskonalenie swoich umiejętności tanecznych albo po prostu chcący miło i aktywnie spędzić swój wolny czas.  

Szeroka oferta taneczna Studia Tańca PARKIECIARNIA przewiduje możliwość zajęć nie tylko dla młodzieży ale również dla dzieci oraz dorosłych.

KAŻDY ZNAJDZIE TU COŚ DLA SIEBIE

 


Podczas każdego treningu nad uczestnikami zajęć czuwają:

 

BARTEK KOBESZKO (KOBI)
hip hop, house, funk styles

Od wielu lat związany jest z szeroko rozumianą kulturą hip-hop, wciąż pogłębia swoją wiedzę i doskonali warsztat taneczny w zakresie różnych stylów tanecznych. Zamiłowanie do pracy i chęć edukowania młodych adeptów sztuki tanecznej pozwoliły mu na ugruntowanie swojej pozycji jako doskonałego nauczyciela i pedagoga. Na stałe współpracuje z wieloma ośrodkami tanecznymi, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą

 

 

TOMEK BIERNACKI (MAŁY)
breaking (break dance)

Tańczy od 2001 roku. Absolutnie żadne triki i freezy nie są mu straszne. Oddając się całkowicie swojej pasji zaszczepia w młodych ludziach chęć rozwoju umiejętności tanecznych, wzbijania sie coraz wyżej oraz spełnienia marzeń. Pomimo tego, że jego ksywa to Mały potrafi zdziałać wielkie rzeczy. Absolwent gorzowskiego AWF (kierunek trener). W czasie swojej edukacji zdobył certyfikaty, które z pewnościa przydają się w pracy z dziećmi i młodzieży, m.in.:- instruktor gimnastyki

- instruktor ćwiczeń siłowych
- opiekun kolonijny
- ukończony kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
- instruktor fitness

Przez lata obcowania z tańcem szkolił się pod okiem najlepszych tancerzy z całego świata: Kid Dawid (USA), Lilou (Francja), Storm (Niemcy), Brahim (Francja), Rezky oraz Flying Buddha (Rosja), Salah (Francja), Mr. Wiggles (USA), Kleju (Polska), Keebz (USA), Rox Rite (USA), Mefo (Polska), Dr. Hefo (Polska), Thomaz (Polska), El Nino (USA), Neguin (Brazylia), Luigi (USA)

Zajęcia prowadzone są w lekkiej, wesołej atmosferze co całkowicie sprzyja przy przekazywaniu wiedzy i umiejętności.

 

 

PATRYK GORZKIEWICZ (GORZKI)
hip hop, taniec współczesny

Tancerz, choreograf, instruktor tańca specjalizujący się w technice Hip-Hop Dance, improwizacji w tańcu oraz tańcu współczesnym. Absolwent kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Studia ukończył ze specjalizacją Tancerz choreoterapeuta. Zajmuję się także tańcem w aspekcie scenicznym i teatralnym.

Obecnie poszukuje wspólnych płaszczyzn, w których techniki uliczne i taniec współczesny uzupełniają się, a są to m.in. praca z podłogą, jakości ruchowe, wysiłki i napędy w tańcu, relacja z muzyką, organiczność i doświadczanie ruchu.

Miał możliwość współpracy z takimi postaciami świata tańca, jak Paulina Wycichowska, Agnieszka Noster, Agnieszka Doberska, Grzegorz Kuciak. W 2019 roku był jednym z zaproszonych uczestników z całego świata podczas Solo Dance Contest, gdzie miał możliwość przedstawienia swojego autorskiego solo. Współpracował z teatrem Anthony Street, będąc reżyserem i choreografem spektaklu "Wolność", który łączył ze sobą teatr tańca i teatr ognia.

Jego styl charakteryzuje się wszechstronnością i niezwykłą oryginalnością. Przykłada dużą wagę do działań w obszarze szeroko pojętego ruchu, improwizacji tanecznej, świadomości ciała, na których buduję swój styl. Wiecznie poszukujący w tańcu spójności, kreatywności, muzykalności. Wszystkie z wymienionych aspektów porusza i przekazuje podczas swoich zajęć. Regularnie uczestniczy w zawodach Street Dance w Polsce i za granicą, wymieniając się z tancerzami z całego świata, nierzadko zdobywając liczne osiągnięcia.

 

ŻANETA WIŚNIEWSKA
break dance/hip hop dla najmłodszych

...

ANIKA GAJOS
hip hop, house

Studentka III roku bioinformatyki na Politechnice Poznańskiej i Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, wychowanka Studia Tańca Parkieciarnia, tancerka i instruktorka specjalizująca się głównie w technikach tańca street styles. Uczyła się u instruktorów z różnych zakątków świata - m.in Tony McGregor, Future, Mr Wiggles, Storm, czy Yougson. Jest pasjonatką muzyki house, stąd jest to też jej główny styl taneczny, którym zajmuje się na co dzień. Oprócz tego miała swój udział w gorzowskim teatrze oraz filharmonii grając i tańcząc w spektaklach („Opowieści ludowe” i „Alicja w krainie czarów”). Wielokrotna bywalczyni na przeróżnych obozach tanecznych, zarówno jako instruktor, uczestnik, jak i wychowawca. Uwielbia pracę z ludźmi i uwielbia uczyć, oprócz tańca samego w sobie jest też miłośniczką koszykówki, języków obcych i dużo podróżuje, z czego czerpie wszelkie swoje inspiracje biorąc udział w warsztatach, zajęciach i innych wydarzeniach w kraju i za granicą.

 

PAULINA BEKER
akrobatyka

...

 

MAŁGORZATA RADZEWICZ
akrobatyka

Nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim stażem, trener 2 klasy akrobatyki sportowej, której zawodnicy zajmują czołowe miejsca w Polsce. Na co dzień prowadzi sekcję akrobatyki sportowej w AZS AWF Gorzów Wlkp. Zajęcia prowadzone w sympatycznej atmosferze z profesjonalnym i indywidualnym podejściem instruktora do każdego uczestnika zajęć. 

 

 

OLA OLEJNICZAK
hip-hop

Ola jest certyfikowanym instruktorem tańca. Prowadziła zespół taneczny w szkole Podstawowej im H. Sienkiewicza w Bogdańcu oraz zajęcia taneczne w Szkole Podstawowej w Lubnie. Skończyła Gorzowską Szkołę Muzyczną I stopnia - fortepian. Ola jest przesympatyczna, kochana i kontaktowa, co sprawia, że dzieci z jej zajęć wychodzą uśmiechnięte i zadowolone. Rytm ma "we krwi", a taniec  jest jej pasją.

 

 

PAULINA KARBOWIAK
taniec brzucha

Paulina swoją przygodę z tańcem orientalnym rozpoczęła podczas studiów w Szczecinie w 2006 r. Jej pierwszą nauczycielką była Eyyam, która zaraziła ją miłością do tej formy ruchu. Oprócz zajęć cyklicznych, Paulina swoje umiejętności taneczne rozwijała podczas lekcji prywatnych oraz warsztatów z wieloma tancerzami cenionymi w Polsce i na świecie, m.in. u: Jamilah (Polska), Łada Toulik (Rosja), Anna Redlin (Polska), Samira (Polska), Dominika Suchecka (Polska), Badriyah (Czechy), Klara Daila Gheewala (Czechy), Jillina Carlano (USA), Mercedes Nieto (Węgry), dr. Mo Geddawy (Egipt). Podczas swoich zajęć Paulina kładzie nacisk głównie na technikę oraz umiejętność słuchania muzyki, ale także na dobrą zabawę.