O nas

PARKIECIARNIA

 
To miejsce, gdzie spotykają się ludzie mający na celu doskonalenie swoich umiejętności tanecznych albo po prostu chcący miło i aktywnie spędzić swój wolny czas.  

Szeroka oferta taneczna Studia Tańca PARKIECIARNIA przewiduje możliwość zajęć nie tylko dla młodzieży ale również dla dzieci oraz dorosłych.

KAŻDY ZNAJDZIE TU COŚ DLA SIEBIE

 

Podczas każdego treningu nad uczestnikami zajęć czuwają:

 

 

BARTEK KOBESZKO (Kobi, Kobecho)
hip-hop, house, funk styles
Od wielu lat związany jest z szeroko rozumianą kulturą hip-hop, wciąż pogłębia swoją wiedzę i doskonali warsztat taneczny w zakresie różnych stylów tanecznych. Zamiłowanie do pracy i chęć edukowania młodych adeptów sztuki tanecznej pozwoliły mu na ugruntowanie swojej pozycji jako doskonałego nauczyciela i pedagoga. Na stałe współpracuje z wieloma ośrodkami tanecznymi, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą
TOMEK BIERNACKI (Mały)
B`BOYING
Tańczy od 2001 roku. Absolutnie żadne triki i freezy nie są mu straszne. Oddając się całkowicie swojej pasji zaszczepia w młodych ludziach chęć rozwoju umiejętności tanecznych, wzbijania sie coraz wyżej oraz spełnienia marzeń. Pomimo tego, że jest "Mały" potrafi zdziałać wielkie cuda :) Absolwent gorzowskiego AWF (kierunek trener). W czasie swojej edukacji zdobył certyfikaty, które z pewnościa przydają się w pracy z dziećmi i młodzieży, m.in.:
- instruktor gimnastyki
- instruktor ćwiczeń siłowych
- opiekun kolonijny
- ukończony kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
- instruktor fitness
Przez lata obcowania z tańcem szkolił się pod okiem najlepszych tancerzy z całego świata: Kid Dawid (USA), Lilou (Francja), Storm (Niemcy), Ken Swift (USA), Brahim (Francja), Rezky oraz Flying Buddha (Rosja), Salah (Francja), Mr. Wiggles (USA), Kleju (Polska), Keebz (USA), Rox Rite (USA), Mefo (Polska), Dr. Hefo (Polska), Thomaz (Polska), El Nino (USA), Neguin (Brazylia), Luigi (USA)
 
Zajęcia prowadzone są w lekkiej, wesołej atmosferze co całkowicie sprzyja przy przekazywaniu wiedzy i umiejętności.