«   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   »

Warsztaty breaking (break dance) z Bartazzem

Nieodzownym elementem rozwoju tanecznego jest udział w warsztatach tanecznych z najlepszymi instruktorami z Polski i nie tylko. To wiedza oraz nowe umiejętności skumulowane w 2/3 godzinnych zajęciach. Bez względu na to czy tańczysz tydzień czy 5 lat te warsztaty są dla Ciebie

Nabory do nowych grup tanecznych 2019

Przyjdź i rozpocznij z nami taneczną przygodę. Wykwalifikowani instruktorzy, jamy taneczne, dobra zabawa, fajny klimat, nowe przyjaźnie, wspólne wyjazdy. Oprócz tego pokazy, zawody, warsztaty taneczne. To i wiele więcej spotka Cię w naszym studiu.

NOWE ZAJĘCIA W NOWEJ SIEDZIBIE - TANIEC WSPÓŁCZESNY, FREESTYLE HIP-HOP I AKROBATYKA

Kolejna – już druga siedziba Parkieciarni po wakacjach przyjmie Was już w swoich progach. Wraz z nowym miejscem mamy dla Was nowe propozycje

Półkolonia Letnia Przygoda

"Wakacje, znów będą wakacje..." więc zapraszamy wszystkie dzieciaki na kolejną edycję półkolonii letnich organizowanych przez Learn N’ Play Kreatywny Angielski dla Dzieci i Studio Tańca Parkieciarnia.

Przesłuchania/nabory do grup pokazowych BREAK DANCE

PRZESŁUCHANIA DLA MAJĄCYCH DOŚWIADCZENIE TANECZNE (aktualnie lub w przeszłości)

DOŁĄCZ do pełnych energii tancerzy Parkieciarni !!!
ZAPRASZAMY DZIECI oraz MŁODZIEŻ 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA W NOVA PARK

26 kwietnia 2019 (piątek) to dzień, który koniecznie musicie zapisać w swoich kalendarzach. Będziemy dzielić się tym, co kochamy, czyli miłością do ruchu i muzyki. 

WARSZTATY BREAK DANCE Z BBOYEM GREGORYM

Nieodzownym elementem rozwoju tanecznego jest udział w warsztatach tanecznych z najlepszymi instruktorami z Polski i nie tylko. To wiedza oraz nowe umiejętności skumulowane w 2/3 godzinnych zajęciach

WIOSENNE NABORY DO GRUP TANECZNYCH HIP-HIP

WIOSENNE NABORY DO GRUP TANECZNYCH HIP-HIP

OBÓZ LETNI `STREET KEMP NIECHORZE 2019’

Zapraszamy wszystkich powyżej 7go roku życia (włącznie) na obóz taneczny STREET KEMP NIECHORZE 2019. Najlepsi instruktorzy tańca z Polski (break dance, hip hop, popping, locking, choreografia), stworzona do pracy z dziećmi i młodzieżą kadra oraz przesiąknięty tańcem klimat to wszystko co spotka uczestników obozu. Idealny plan na koniec wakacji - ciężkie treningi, świetna zabawa i nowe przyjaźnie wśród ludzi z tą samą zajawką. Cóż więcej trzeba :)

GoUp ! 2019 - letni obóz taneczno-sportowy

Serdecznie zapraszamy do wyjazdu na obóz taneczno-sportowy, który jak w poprzednich latach odbędzie się w Pogorzelicy w ośrodku Dziejba Leśna. Gwarantujemy znakomitych instruktorów i trenerów, a także wykwalifikowaną oraz pozytywną kadrę pedagogiczną. Nie możecie tego opuścić:)

«   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   »