«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

GO UP ! - Zimowy obóz taneczno-sportowy Sypniewo 2019

Ferie zimowe to równie wyczekiwany czas jak wakacje. Choć są nieco krótsze od letniego wypoczynku to nie mogą być jednak gorsze. Tej zimy również zorganizowaliśmy dla was obóz. Tym razem wybierzemy się do Sypniewa do ośrodka ACTIV, gdzie nie będzie czasu na nudę. Po brzegi wypełniony czas sprawi, że mróz odejdzie w zapomnienie, a wspomnienia pozostaną długo w pamięci.

OBÓZ ZIOMOWY PORONIN 2019 !!! TANIEC & NARTY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci oraz rodziców reaktywujemy obóz ZIMOWY. Już teraz zapraszamy wszystkich powyżej 7go roku życia na OBÓZ ZIOMOWY PORONIN 2019. Najlepsi instruktorzy tańca z Polski, stworzona do pracy z dziećmi i młodzieżą kadra oraz przesiąknięty tańcem klimat to wszystko, co spotka uczestników obozu. Idealny plan na zimowe ferie - ciężkie treningi, świetna zabawa, narty, górski klimat i nowe przyjaźnie wśród ludzi z tą samą zajawką.

Otwarte Cykliczne Warsztaty Taneczne w temacie "Coś Więcej" vol1

Czy jest coś przyjemniejszego niż weekend podczas trwającego roku szkolnego? Raczej nie. Zanim jednak zdecydujesz się wylegiwać na kanapie, wpadnij do nas na warsztaty
 

Nabory do nowych grup tanecznych

Zanim zaczniesz myśleć o tym, że wrzesień zbliża się wielkimi krokami i ze wszystkich stron czyhają obowiązki szkolne, pomyśl o nowej pasji - humor od razu ci się poprawi

MĘDZYNARODOWE ŚWIĘTO TAŃCA W NOVA PARK

29 kwietnia w naszych kalendarzach widnieje Międzynarodowy Dzień Tańca. My jednak świętować będziemy 12 maja !!! Wobec tak pięknego dnia nie mogliśmy stanąć obojętnie. Tancerze ze Studia Tańca Parkieciarnia zapraszają 12.05.2018 roku do Nova Park na wyjątkowe pokazy tańca.

BIWAK W LUBNIEWICACH

Zachęcamy wszystkich Parkieciarniarzy od siedmiolatków po dwudziestolatków do spędzenia wspólnie fajnego czasu na biwaku w Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjnym Stilon w Lubniewicach.   

gorzów funkowo 2018 i gorzów funkowo kids 2018

Kolejna odsłona kultury hip hop w naszym mieście. Turniej Breaking oraz Hip Hop, który odbędzie się w starej Łaźni Miejskiej już 28-29 kwietnia.

kwietniowe nabory break dance 10-14 lat

Masz pomiędzy 10 a 14 lat i marzysz o tym żeby nauczyć się tańczyć break dance?

Masz wyjątkową okazję aby to uczynić, ponieważ otwieramy grupę break dance dla 10-14 latków. Przyjazna atmosfera, pozytywna energia i umiejętności z najwyższej półki.

STREET KEMP NIECHORZE 2018 (obóz letni)

Już teraz zapraszamy wszystkich powyżej 7go roku życia na na obóz taneczny STREET KEMP NIECHORZE 2018. Najlepsi instruktorzy tańca z Polski (hip hop, popping, locking, choreo, break dance), stworzona do pracy z dziećmi i młodzieżą kadra oraz przesiąknięty tańcem klimat to wszystko co spotka uczestników obozu. Idealny plan na końcówkę wakacji - ciężkie treningi, świetna zabawa i nowe przyjaźnie wśród ludzi z tą samą zajawką.
Cóż więcej trzeba :)

Obóz taneczno-sportowy Pogorzelica 2018

Serdecznie zapraszamy do wyjazdu na obóz taneczno-sportowy, który w tym roku, podobnie jak poprzednio, organizujemy w Pogorzelicy w ośrodku Dziejba Leśna. Gwarantujemy znakomitych instruktorów i trenerów, a także wykwalifikowaną oraz pozytywną kadrę pedagogiczną. Nie możecie tego opuścić.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »