«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    »

WARSZTATY TANECZNE HIP-HOP I BREAK DANCE Z JAŚKIEM I BBOYEM NIKITĄ

Parkieciarnia stara się dołożyć wszelkich starań do tego aby rozwój dzieci szedł w jak najlepszym kierunku. Cykliczne warsztaty to część tego procesu.

Międzynarodowy Dzień Tańca w Nova Park

29 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Tańca. Wobec tak pięknego dnia nie mogliśmy stanąć obojętnie. Tancerze ze Studia Tańca Parkieciarnia oraz Zespołu Tanecznego Aluzja zapraszają 29.04.2017 roku do Nova Park na wyjątkowe pokazy tańca.

STREET KEMP (obóz) break dance/hip hop pogorzelica 2017

Serdecznie zapraszamy  dzieci w wieku od 7 roku życia do udziału w obozie tanecznym STREET KEMP ze najlepszymi instruktorami z Polski, pozytywnie nastawioną do działania kadrą oraz przyjazną i roztańczoną atmosferą. Tych, co z nami już byli na poprzednich obozach – nie musimy namawiać. Nowi ochotnicy mają kolejną szansę. Korzystajcie, bo warto. W tym roku wybieramy się do Ośrodka Wczasowego Dziejba Leśna w Pogorzelicy nad naszym polskim morzem.

Zimowe Nabory Break Dance !

Zimowa szarówa nie jest dla Ciebie? Przyjdź do Parkieciarni, spędź miło czas i naucz się tańczyć!

zajęcia taneczne podczas ferii zimowych

Ferie to czas odpoczynku i zimowego szaleństwa ale my nie przestajemy tańczyć. Poniżej rozpiska jak wyglądają zajęcia w Parkieciarni :)

Noworoczne nabory do grup hip-hop w Parkieciarni

Nowy rok to bardzo dobry pretekst do tego, żeby podjąć się nowych wyzwań, które przyniosą nowe doświadczenia i sprawią, że kolejny rok minie jeszcze lepiej i przyjemniej!

Aktywne Ferie 2017 - półkolonia zimowa dla dzieci

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 7-12 lat, tańczące i nietańczące do udziału w parkieciarnianym zimowisku podczas ferii

WIGILIA! PARKIECIARNIANA

Hoł, hoł, hoł!
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To piękny czas, który należy odpowiednio uczcić

Warsztaty Taneczne Hip-Hop/Break Dance z Łuksim i Kostkiem

Kolejne warsztaty, kolejna możliwość rozwoju :)

Gorzów Funkowo 2016

Kolejna odsłona kultury hip hop w naszym mieście. Kontest Break Dance (Breaking) oraz Hip Hop, który odbędzie się w starej Łaźni Miejskiej da możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji 1 na 1.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    »