«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    »

STREET KEMP NIECHORZE 2018 (obóz letni)

Już teraz zapraszamy wszystkich powyżej 7go roku życia na na obóz taneczny STREET KEMP NIECHORZE 2018. Najlepsi instruktorzy tańca z Polski (hip hop, popping, locking, choreo, break dance), stworzona do pracy z dziećmi i młodzieżą kadra oraz przesiąknięty tańcem klimat to wszystko co spotka uczestników obozu. Idealny plan na końcówkę wakacji - ciężkie treningi, świetna zabawa i nowe przyjaźnie wśród ludzi z tą samą zajawką.
Cóż więcej trzeba :)

Obóz taneczno-sportowy Pogorzelica 2018

Serdecznie zapraszamy do wyjazdu na obóz taneczno-sportowy, który w tym roku, podobnie jak poprzednio, organizujemy w Pogorzelicy w ośrodku Dziejba Leśna. Gwarantujemy znakomitych instruktorów i trenerów, a także wykwalifikowaną oraz pozytywną kadrę pedagogiczną. Nie możecie tego opuścić.

Zimowe nabory do grup hiphopowych

Nowy rok rozpoczął się na dobre, wobec tego zróbmy wszystko aby był lepszy od poprzedniego. Doskonałą okazją do tego są noworoczne nabory dla grup hiphopowych, które właśnie prowadzimy.

parkieciarniana wigilia :)

Hoł, hoł, hoł!
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To piękny czas, który należy odpowiednio uczcić.

Warsztaty breaking z bboy Kuzya

9 grudnia po raz drugi będziemy gościć jednego z najlepszych bboyi na świecie, który poprowadzi warsztaty break dance dla naszych tancerzy

Warsztaty taneczne hip-hop z Alicją "Aliszką" Gotowską ze Spoko

Przybywamy z genialną informacją. Ponownie zorganizowaliśmy dla Was warsztaty taneczne z Alicją "Aliszką" Gotowską ze "Spoko", jednej z najlepszych ekip tanecznych w Polsce.
 

WYJAZD NA TURNIEJ TAŃCA GROOVE CONTEST (AKTUALIZACJA)

19 listopada odbędzie się kolejna edycja turnieju tańca Groove Contest (Poznań), na który wybieramy się z naszymi breakowcami !!!

zajęcia w najblizszym tygodniu (30.10.2017)

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE TYLKO 1 LISTOPADA (WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH) ZAJĘCIA NIE ODBYWAJĄ SIĘ. W INNE DNI TAŃCZYMY WG PLANU

No Limits - zajęcia taneczne dla dorosłych

Myślisz, że zajęcia taneczne są tylko i wyłącznie dla dzieci i młodzieży? Jesteś w błędzie! 

ZMIANA MIEJSCA WARSZTATÓW HIP-HOP Z EWULIN !!!

ZMIANA MIEJSCA WARSZTATÓW HIP-HOP Z EWULIN !!!

Jesteśmy zmuszeni przenieść warsztaty hip hop z MCK Zawarcie do MCK przy ul. Drzymały 26 (okolice gorzowskiego Amfiteatru). Pogoda uniemożliwiła przeprowadzenie zajęć w pierwotnym miejscu. Godziny bez zmian. Do zobaczenia

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    »