«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    »

gorzów funkowo 2018 i gorzów funkowo kids 2018

Kolejna odsłona kultury hip hop w naszym mieście. Turniej Breaking oraz Hip Hop, który odbędzie się w starej Łaźni Miejskiej już 28-29 kwietnia.

kwietniowe nabory break dance 10-14 lat

Masz pomiędzy 10 a 14 lat i marzysz o tym żeby nauczyć się tańczyć break dance?

Masz wyjątkową okazję aby to uczynić, ponieważ otwieramy grupę break dance dla 10-14 latków. Przyjazna atmosfera, pozytywna energia i umiejętności z najwyższej półki.

STREET KEMP NIECHORZE 2018 (obóz letni)

Już teraz zapraszamy wszystkich powyżej 7go roku życia na na obóz taneczny STREET KEMP NIECHORZE 2018. Najlepsi instruktorzy tańca z Polski (hip hop, popping, locking, choreo, break dance), stworzona do pracy z dziećmi i młodzieżą kadra oraz przesiąknięty tańcem klimat to wszystko co spotka uczestników obozu. Idealny plan na końcówkę wakacji - ciężkie treningi, świetna zabawa i nowe przyjaźnie wśród ludzi z tą samą zajawką.
Cóż więcej trzeba :)

Obóz taneczno-sportowy Pogorzelica 2018

Serdecznie zapraszamy do wyjazdu na obóz taneczno-sportowy, który w tym roku, podobnie jak poprzednio, organizujemy w Pogorzelicy w ośrodku Dziejba Leśna. Gwarantujemy znakomitych instruktorów i trenerów, a także wykwalifikowaną oraz pozytywną kadrę pedagogiczną. Nie możecie tego opuścić.

Zimowe nabory do grup hiphopowych

Nowy rok rozpoczął się na dobre, wobec tego zróbmy wszystko aby był lepszy od poprzedniego. Doskonałą okazją do tego są noworoczne nabory dla grup hiphopowych, które właśnie prowadzimy.

parkieciarniana wigilia :)

Hoł, hoł, hoł!
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To piękny czas, który należy odpowiednio uczcić.

Warsztaty breaking z bboy Kuzya

9 grudnia po raz drugi będziemy gościć jednego z najlepszych bboyi na świecie, który poprowadzi warsztaty break dance dla naszych tancerzy

Warsztaty taneczne hip-hop z Alicją "Aliszką" Gotowską ze Spoko

Przybywamy z genialną informacją. Ponownie zorganizowaliśmy dla Was warsztaty taneczne z Alicją "Aliszką" Gotowską ze "Spoko", jednej z najlepszych ekip tanecznych w Polsce.
 

WYJAZD NA TURNIEJ TAŃCA GROOVE CONTEST (AKTUALIZACJA)

19 listopada odbędzie się kolejna edycja turnieju tańca Groove Contest (Poznań), na który wybieramy się z naszymi breakowcami !!!

zajęcia w najblizszym tygodniu (30.10.2017)

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE TYLKO 1 LISTOPADA (WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH) ZAJĘCIA NIE ODBYWAJĄ SIĘ. W INNE DNI TAŃCZYMY WG PLANU

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    »