KOSZULKI AKROBATYKA - PARKIECIARNIA BIERNACKI

Drodzy Rodzice zamawiamy koszulki grupowe dla dzieci.

Co tzn.? Grupy mają swoje nazwy oraz co za tym idzie swoje logo graficzne. Koszulka grupowa to koszulka, na której widnieje logo grupy (w przypadku grup z akrobatyki jest to samo logo, oraz logo studia (na karku). Nie są one obowiązkowe, jednak mogą się przydać na ewentualnych pokazach, występach, zajęciach a dwa to fajna pamiątka oraz "symbol" przynależności do szkoły tańca.  

UWAGA! Koszulki są zamawiane 1 koszuka dla 1 jednej osoby, co za tym idzie nie posiadamy na stanie koszulek do kupienia w dowolnym czasie. 

Jak zamówić koszulkę?

1. Wysyłamy smsem chęć posiadania koszulki (600 635 405). 

2. Uiszczamy opłatę w wysokości 50zł (w kopercie na zajęciach - W TYM WYPADKU PRZELEWY NIE SĄ MOŻLIWE). Nieopłacone koszulki nie zostaną zamówione. 

3. Na zajęciach (przed lub po) przymierzamy przykładowe koszulki aby wybrac rozmiar (każda firma ma inna rozmiarówkę więc chcąc mieć odpowiedni przymiarka jest konieczna - w innym wypadku nie odpowiadamy za rozmiar koszulki).

4. Cierpliwie czekamy na dostawę cudownych koszuleczek dla naszych pociech.

5. Zamawianie koszulek trwa do 21.12. Po wysłaniu zamówienia do firmy realizującej je domówienie koszulek nie będzie możliwe. 


wróć