NOWOŚĆ !!! Balet z elementami tańca współczesnego

Cześć tancerze oraz przyszli tancerze :)

Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy od października zawita do naszego studia NEOKLASYKA. Są to zajęcia oparte na tańcu klasycznym (balecie) ubarwione elementami tańca współczesnego. Ciekawe i nowoczesne podejście do tej stylistyki ruchowej.  Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. 

Do grona naszych instruktorów dołącza Maja Wojciechowska.  Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, instruktor fitness i gimnastyki sportowej, licencjonowany nauczyciel wychowania fizycznego. Maja specjalizuje się w technice tańca klasycznego, współczesnego, neoklasyki, modern oraz gimnastyki. W dalszym ciągu pogłębia swoją wiedzę w zakresie tańca i sportu na kierunkach „Taniec w kulturze fizycznej” oraz „Wychowanie fizyczne” na uczelniach Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim i Poznaniu. Zawodowa tancerka biorąca udział w wielu spektaklach baletowych, warsztatach oraz projektach tanecznych.

I to właśnie Maja poprowadzi dla Was zajęcia z neoklasyki !!! :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 692 482 293  (Bartek).  Ilość miejsc w grupach jest ograniczona.

Zapisy ruszają od dzisiaj i trwają do momentu zapełnienia miejsc w grupach. Do zobaczenia na naszym parkiecie :)


wróć