KOSZULKI GRUPOWE PARKIECIARNIA BIERNACKI

Drodzy Rodzice zamawiamy koszulki grupowe dla dzieci.

Co tzn.? Każda grupa ma swoją nazwę oraz co za tym idzie swoje logo graficzne. Koszulka grupowa to koszulka, na której widnieje logo grupy oraz logo studia. Nie są one obowiązkowe, jednak mogą się przydać na ewentualnych pokazach, występach, zajęciach a oprócz tego to fajna pamiątka oraz "symbol" przynależności do danej grupy/szkoły tańca.  

UWAGA! Koszulki są zamawiane 1 koszuka dla 1 jednej osoby, co za tym idzie nie posiadamy na stanie koszulek do kupienia w dowolnym czasie. 

Jak zamówić koszulkę?

1. Wysyłamy smsem chęć posiadania koszulki (600 635 405). 

2. Uiszczamy opłatę w wysokości 60 zł (w podpisanej kopercie na zajęciach - W TYM WYPADKU PRZELEWY NIE SĄ MOŻLIWE). Nieopłacone koszulki nie zostaną zamówione. 

3. Na zajęciach (przed lub po), pod okiem rodzica przymierzamy przykładowe koszulki aby wybrac rozmiar (każda firma ma inna rozmiarówkę więc chcąc mieć odpowiedni rozmiar przymiarka jest obowiązkowa, chyba że posiadamy już klubową koszulkę z poprzednich lat i na tej podstawie możemy zamówić np większą lub taką samą).
Ps. Prosimy o nie wysyłanie wzrostu dzieci lub rozmiarów z innych ciuszków ponieważ nie mają one odwzorowania z tymi, które będziemy zamawiać. 

4. Cierpliwie czekamy na dostawę cudownych koszuleczek dla naszych pociech.

5. Zgłoszenia trwają do 28.03. Po wysłaniu zamówienia do firmy realizującej je, domówienie koszulki nie będzie możliwe. 


wróć