SZCZEGÓŁY WYJAZDOWE STREET KEMP NIECHORZE 2023 PARKIECIARNIA BIERNACKI

Drodzy rodzice.
Obóz zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie czas na podanie szczegółów niezbędnych do wyprawienia pociech w należyty sposób.

 
Na wstępie zaznaczę, że Street Kemp 2023 jest zgłoszony do kuratorium (nr zgłoszenia: 40902/LUB/L-2023) oraz spełnia wszelkie wymogi obowiązujące podczas organizacji takiego przedsięwzięcia. Obozy organizujemy od ponad 10ciu lat i z roku na rok dokładamy wszelkich starań aby były one coraz lepsze.
 
Zacznijmy od podróży. Z pewnością niektóre z dzieci mają problemy lokomocyjne więc odpowiednio wcześniej proszę o podanie leków na trasę oraz przekazanie takich na drogę powrotną (po dotarciu na obóz dzieci przekazują leki swoim opiekunom). Bardzo proszę również o nie uzbrajanie pociech w nadmiar słodyczy ponieważ jest to obóz treningowy i dbamy o to aby przebiegł najzdrowiej, najefektywniej i najsprawniej. Zgodnie z przepisami sanepidu w pokojach nie mogą znajdować się otwarte potrawy, przekąski itp. Na miejscu będą gofry, lody i inne smakołyki nadmorskie, do których pod naszą kontrolą dzieci będą miały dostęp. 
 
Kadra obozowa składa się z kierownika obozu, opiekunów, instruktorów tańca oraz akrobatyki a także ratownika wodnego oraz pielęgniarki, którzy zatrudnieni są przez ośrodek. 
CO WAŻNE NA OBOZIE OSOBĄ PIERWSZEGO KONTAKTU ZE STRONY RODZICA JAK I DZIECKA SĄ ICH OPIEKUNOWIE OBOZOWI (nie ich instruktorzy z zajęć w Gorzowie). 
 
Nr telefonów do naszych opiekunów:
- Pani Sylwia - 535 663 435 (grupa taneczna)
- Pani Michalina - 697 993 871 (grupa taneczna)
- Pan Aleksander - 501 452 808 (grupa akrobatyki)

 
Najpóźniej drugiego dnia obozu dostaną Państwo informację, który opiekun opiekuje się, którą grupą.
 
To oni kontrolują co dzieję się w danej grupie, organizują czas wolny oraz pomagają w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Jednym słowem wiedzą najlepiej co dzieje się u dzieci, tak więc z jakimikolwiek pytaniami w pierwszej kolejności proszę dzwonić do nich. 
 
Na naszych obozach telefony komórkowe przechowują opiekunowie i raz dziennie w porze obiadowej (pomiędzy 13:00 a 14:00) udostępnią je aby dzieci mogły skontaktować się z rodzicami. Oczywiście w każdej chwili można zadzwonić do opiekuna w razie jakichkolwiek pytań a także dziecko w wyjątkowej sytuacji może poprosić o telefon do rodzica.

 
Lekarstwa – tylko niezbędne. Te  przechowywane będą pod okiem opiekuna (proszę dodać instrukcje dawkowania). Leki na gardło, przeciwbólowe itp. posiadamy my, więc nie ma sensu zabierać swoich porcji :)
 
Pieniążki. Dla bezpieczeństwa będzie możliwość przekazania (na obozie - nie przy autokarze) opiekunowi. Najlepszym sposobem (szczególnie u młodszych) jest podzielenie wydatków na dni i posegregowanie je w koperty co ułatwi ich wydawanie (jedna koperta na jeden dzień, może być z podpisem i z datą). 
 
Wyżywienie. W trakcie pobytu na obozie zapewnione mamy trzy posiłki + podwieczorek (godz.: 8:00, 13:00, 18:00). Na podstawie danych z kart obozowych przekażemy informacje o dietach wegetariańskich (tylko te ośrodek bierze pod uwagę) aby z wyprzedzeniem kuchnia mogła przygotować inne posiłki. Jeśli, któryś z uczestników stosuje inną dietę np. bezglutenową, bezlaktozową itd., należy zabrać ze sobą niezbędne "produkty/potrawy" (np. bezglutenowy chleb), które kuchnia w miarę możliwości poda podczas posiłków. 
 
UWAGA !
Nie bierzemy pod uwagę diet stworzonych na podstawie tzw. „widzi mi się“ czyli „uczulenia na warzywa, czy nietolerancji nielubianych potraw“ ;)
 
Co warto zabrać na obóz:
- nakrycie głowy (w razie upałów) koniecznie !!!
– stroje kąpielowe,
– ręczniki (plażowe i do kąpieli),
ZEGARKI z opcją budzenia !!!. W związku z brakiem komórek, dzieci muszą znać godzinę aby trzymać się planu dnia a także wstać o odpowiedniej godzinie na śniadanie :)
– dwa/trzy zestawy ciuchów treningowych wraz z odpowiednią ilością obuwia (dwa treningi dziennie wymagają odpowiedniej ilości ciuchów zmiennych),
– ubiór na każdą pogodę,
– koszulki, bluzy, czapki parkieciarniane lub grupowe (zawsze lepiej mieć),
– legitymację szkolną lub dowód tożsamości (na wszelki wypadek),
– maści przeciwbólowe,
– kremy z filtrami przeciwsłonecznymi (minimum 30tki), najlepiej w sprayu (łatwe w użyciu) – obowiązkowo !!!,
– spray na komary i inne owady,
– przebrania lub przybory służące do makijażu zabawowego (przydają się w trakcie animacji obozowych),
– woreczki na brudną bieliznę,
– przydatna może być lista rzeczy, które dziecko zabrało na obóz. Oczywiście jeśli rodzicom zależy na tym aby wszystko wróciło z powrotem ;)

 
W miarę możliwości będziemy udostępniać zdjęcia/filmiki w 24godzinnych relacjach na naszym profilu na instagramie i facebooku – zainteresowanych zachęcamy do śledzenia relacji.
 
Wyjazd:
10.08.2023, zbiórka godzina 9:45 parking przy Kupcu Gorzowskim. Wyjazd o godzinie 10:00. Obóz zaczynamy obiadem. 
 
Powrót:
19.08.2023. Z ośrodka wyjeżdżamy około godziny 09:00/09:30 po śniadaniu, więc przyjazd do Gorzowa planujemy na godzinę 11:30/12:00 (parking przy Kupcu Gorzowskim). 
 
Ogromna prośba do rodziców o rozsądne pakowanie:)  Dokładniej rzecz biorąc chodzi o to żeby walizki nie były większe od dzieci ponieważ autobus też ma swoje granice pojemności ;) 
 
Osoby z dojazdem własnym proszone są o zjawienie się w ośrodku 10.08 na obiad czyli na godzinę 13:00. 
 
Podczas ewentualnego (wcześniejszego) odbioru dziecka z obozu (dotyczy to również odwiedzin jeśli takie będą) prosimy o przekazanie opiekunowi pisma potwierdzającego odbiór dziecka lub wzięcie pociechy pod swoją opiekę na czas określony. 
Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby dzieciaki wróciły szczęśliwe z wachlarzem nowych doświadczeń :)
 

Pozdrawiam
Tomek 600 635 405


wróć