NOWE GRUPY (NABORY) 2022!

Wakacje wakacjami, a wrzesień coraz bliżej.
To dobry czas na rozpoczęcie nowej przygody! Pływanie? Może tenis? Zastanawiałeś(aś) się już? My namawiamy do TAŃCA!!!

To pasja, która rozwinie Twoją pewność siebie, otworzy drogę do nowych przyjaźni i umożliwi występy, wyjazdy na festiwale i zawody.

Fajnie? JASNE, ŻE TAK !!!

Wykwalifikowani instruktorzy, jamy taneczne, dobra zabawa oraz fajny klimat. To i wiele więcej spotka Cię w naszym studiu.

Parkieciarnia to dwie siedziby, dzięki czemu mogliśmy wprowadzić kolejne zajęcia do naszego „repertuaru” jak akrobatyka czy neoklasyka. 
Jeśli nie jesteś pewny/na, czy to dla Ciebie, przyjdź w drugim tygodniu września (12-16.09.2022 r.) na dni otwarte, aby sprawdzić w czym czujesz się najlepiej. To rozjaśni Twoje wątpliwości. Zanim się wybierzesz koniecznie zapisz się na zajęcia próbne - liczba miejsc w grupach jest ograniczona (najlepiej telefonicznie).


Ile to kosztuje? Kiedy odbywają się zajęcia? Kto je prowadzi?


Wszystkie szczegóły znajdują się w innych działach na stronie internetowej, gdzie można zapoznać się z grafikiem zajęć (grupy naborowe zaznaczone są kolorem zielonym), instruktorami, cenami, promocjami itp.

Zapisy:

1. Do Parkieciarni Biernacki w Szkole Podstawowej nr 20 (ul. Szarych Szeregów 7) na adres: tomek@parkieciarnia.com.pl, tel: 600 635 405.
2. Do Parkieciarni Kobeszko w Kaskadzie na adres: bartekparkieciarnia@gmail.com , tel: 692 482 293

Nie zastanawiaj się! Wpadaj do nas na parkiet :)

 

 


wróć