Warsztaty breaking (break dance) z Bartazzem

Nieodzownym elementem rozwoju tanecznego jest udział w warsztatach tanecznych z najlepszymi instruktorami z Polski i nie tylko. To wiedza oraz nowe umiejętności skumulowane w 2/3 godzinnych zajęciach. Bez względu na to czy tańczysz tydzień czy 5 lat te warsztaty są dla Ciebie (zastosowany został podział na bloki).
Nowe rozwiązania, pomysły na rozwój indywidualny oraz wiedza, która jest niezbędna w drodze tanecznej. 

Tym razem do Gorzowa przybędzie Bboy Bartazz – legenda polskiego breakingu.

Data: 12.10.2019

Miejsce: Studio Tańca Parkieciarnia ul. Roosevelta 20 Gorzów Wlkp.

Plan:

09:00 - 11:00 - blok I (grupy Breaksy + Szkrabit 1, Naborowa 7-9, Naborowa 10-13, Naborowa 14+)

11:15 - 13:45 - blok II (grupy Boom Bap + Szkrabit 2, Elo Elo + High Five)

14:15 - 17:15 - blok III (grupy Mam Crew, Funkkids, Szoguns)

Zapisy: do 10 października w recepcji studia lub pod mailowo: tomek@parkieciarnia.com.pl

Organizator:
Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Pasji "Przez taniec do serca" oraz Studio Tańca Parkieciarnia

 

 

 

Chcesz podnieść swój poziom tańca? Musisz być na tych warsztatach !!!

Zadanie dofinansowane z budżetu miasta Gorzowa.

Warsztaty poprowadzi legenda polskiego breakingu czyli BBOY Bartazz !!!

Jeden z czołowych tancerzy wykonujących Breaking (Break-Dance) w Polsce. We wrześniu 2008 został uhonorowany nagrodą Over the Top-Special Award za całokształt swojej tanecznej twórczości i wkład w rozwój polskiego b-boyingu. Jest to najbardziej prestiżowe wyróżnienie w historii polskiej sceny, które potwierdza jak dużym jest autorytetem w swojej dziedzinie. Do jego największych osiągnięć należą m.in. : zajęcie 1 miejsca na ogólnopolskich zawodach Pokaż Swój Styl 2005 (Gdańsk), gdzie startowało 32 najlepszych tancerzy z całego kraju oraz zajęcie 2 miejsca na międzynarodowych zawodach International Break Dance Event 2005 gdzie pokonał 50 tancerzy z całego świata. Rok później zdominował wszelkie organizowane w kraju turnieje zajmując: 1 miejsce w imprezie o międzynarodowym charakterze - Warsaw Challenge 2006 (Warszawa), 1 miejsce na Najlepsi z Najlepszych 2006 (Olsztyn) oraz 1 miejsce na Check the Flow 2006 (Warszawa). Osiągnięcia zdobyte przez Bartazza przyczyniły się do wypromowania jego umiejętności na arenie międzynarodowej. Dzięki temu został wielokrotnie zapraszany na zagraniczne imprezy taneczne w charakterze gościa specjalnego, m.in: Total Call Out 2007(Holandia), Battle Opsession 2007 (Francja), Total Session 2007 i wiele innych.Od 2004 roku oprócz aktywnego uczestniczenia w tanecznych imprezach jako zawodnik, jest również zawodowym instruktorem tańca (m.in. w EGURROLA DANCE STUDIO). Na jego zajęciach każdy jest traktowany indywidualnie. W pracy instruktora wypracował już wiele praktycznych metod w nauczaniu zarówno zaawansowanych tancerzy jak i osób stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie. Z racji swojego autorytetu w środowisku tanecznym poza startowaniem w imprezach tanecznych i pracy jako instuktor breakingu, jest również jednym z najbardziej uznanych sędziów. W swojej karierze tanecznej sędziował kilkanaście imprez, m.in. polskie eliminacje do Circle Kingz 2007 gdzie zasiadał w komisji razem z legendarnym pionierem breakingu-Ken Swiftem (USA), oraz Międzynarodowe zawody Warsaw Challenge  2009.
Mój Breaking to dbałość o tradycję inspirowana takimi pionierami jak Ken Swift, Alien Ness, Mr.Wiggles.. To moja wizja oparta o klasyczną esencję tej formy sztuki.

Zapraszamy !


wróć