NOWE ZAJĘCIA W NOWEJ SIEDZIBIE - TANIEC WSPÓŁCZESNY, FREESTYLE HIP-HOP I AKROBATYKA

TANIEC WSPÓŁCZESNY, który czerpie wiedzę i doświadczenie z różnych technik i transformuje je w formę teatralną. Uczestnik zajęć będzie mógł uzyskać dużą wszechstronność ruchową, a wszystko po to, by móc jak najlepiej wyrażać siebie poprzez taniec. Zajęcia będą opierać się m.in. na pracy nad świadomością i sprawnością ruchową, różnicowaniem jakości, pracy z podłogą, własnym ciężarem, pędem i intencją ruchu.

 

Zajęcia mają formę otwartą i odbywać się będą w każdy poniedziałek w dwóch grupach wiekowych:

DZIECI 9-12 lat  - poziom podstawowy - godz. 16.00

MŁODZIEŻ pow. 13 roku życia – poziom podstawowy - godz. 17.15.

Startujemy w drugim tygodniu września czyli 9.09.2019.

 

Koszt zajęć:

Parkieciarniarze (członkowie studia) – 60 zł miesięcznie

Pozostali (osoby spoza studia) – 80 zł miesięcznie

 

Miejsce:

NOWA SIEDZIBA !!!

Centrum Handlowo-Usługowe Kaskada (obok McDonalda w centrum)

Ul. Łokietka 32/33 (2 piętro)

Gorzów Wielkopolski

 

Forma otwarta zajęć oznacza, że są one skierowane nie tylko do osób na co dzień uczęszczających na zajęcia w swoich grupach 

hiphopowych ale również dla wszystkich chętnych spoza naszego studia, którzy pragną kontynuować lub rozpocząć przygodę taneczną razem z nami.

 

Zapisy na adres e-mail: studio parkieciarnia@gmail.com  (proszę podać imię uczestnika zajęć, wiek oraz kontakt do rodzica/opiekuna) lub telefonicznie 692 482 293 bądź ewentualnie na miejscu w Studiu.

 

Kilka słów o prowadzącym:

 

Patryk Gorzkiewicz zwany Gorzkim - tancerz, choreograf, instruktor tańca specjalizujący się w technice Hip-Hop Dance, improwizacji w tańcu oraz tańcu współczesnym. Absolwent kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Studia ukończył ze specjalizacją tancerz choreoterapeuta. Zajmuje się także tańcem w aspekcie scenicznym i teatralnym.

Obecnie poszukuje wspólnych płaszczyzn, w których techniki uliczne i taniec współczesny uzupełniają się, a są to m.in. praca z podłogą, jakości ruchowe, wysiłki i napędy w tańcu, relacja z muzyką, organiczność i doświadczanie ruchu.

Miał możliwość współpracy z takimi postaciami świata tańca, jak Paulina Wycichowska, Agnieszka Noster, Agnieszka Doberska, Grzegorz Kuciak. W 2019 roku był jednym z zaproszonych uczestników z całego świata podczas Solo Dance Contest, gdzie miał możliwość przedstawienia swojego autorskiego solo. Współpracował z teatrem Anthony Street, będąc reżyserem i choreografem spektaklu "Wolność", który łączył ze sobą teatr tańca i teatr ognia. 

Jego styl charakteryzuje się wszechstronnością i niezwykłą oryginalnością. Przykłada dużą wagę do działań w obszarze szeroko pojętego ruchu, improwizacji tanecznej, świadomości ciała, na których buduję swój styl. Wiecznie poszukujący w tańcu spójności, kreatywności, muzykalności. Wszystkie z wymienionych aspektów porusza i przekazuje podczas swoich zajęć.

 

 

FREESTYLE HIP-HOP DANCE, które poprowadzi znany na polskiej scenie tanecznej z własnego oryginalnego stylu – Gorzki. 
Zajęcia odbywają się w formie improwizacji ruchowej, podczas której zostają poruszane tematy budowania flow, kreatywnego tworzenia ruchu, świadomości ciała i przestrzeni, sprawności, muzykalności. Wymienione aspekty ruchowe są następnie przekładane na technikę Hip-Hop Dance. Uczestnik zajęć będzie mógł nauczyć się, jak odnaleźć własny oryginalny styl, na czym polega sztuka improwizacji tanecznej, jak kreatywnie budować sety taneczne i jak czerpać radość z ruchu, a wszystko w rytmie dobrej, wyszukanej muzyki.

Zajęcia mają formę otwartą i odbywać się będą w każdy poniedziałek w godz. 18.30-19.45  w jednej grupie bez ograniczeń wiekowych 

Startujemy w drugim tygodniu września czyli 9.09.2019. 

Koszt zajęć:
Parkieciarniarze (członkowie studia) – 60 zł miesięcznie
Pozostali (osoby spoza studia) – 80 zł miesięcznie

Miejsce: 
NOWA SIEDZIBA !!! 
Centrum Handlowo-Usługowe Kaskada (obok McDonalda w centrum)
Ul. Łokietka 32/33 (2 piętro)
Gorzów Wielkopolski

Forma otwarta zajęć oznacza, że są one skierowane nie tylko do osób na co dzień uczęszczających na zajęcia w swoich grupach hiphopowych ale również dla wszystkich chętnych spoza naszego studia, którzy pragną kontynuować lub rozpocząć przygodę taneczną razem z nami. 

Zapisy na adres e-mail: bartekparkieciarnia@gmail.com   (proszę podać imię uczestnika zajęć, wiek oraz kontakt do rodzica/opiekuna) lub telefonicznie 692 482 293 bądź ewentualnie na miejscu w Studiu.

Zapraszamy serdecznie. 

 

 

 


wróć