Otwarte Cykliczne Warsztaty Taneczne w temacie "Coś Więcej" vol1

Czy jest coś przyjemniejszego niż weekend podczas trwającego roku szkolnego? Raczej nie. Zanim jednak zdecydujesz się wylegiwać na kanapie, wpadnij do nas na warsztaty.

Przygotowaliśmy dla was specjalny cykl warsztatów tanecznych. I to nie byle jakich. Tym razem odstawiamy na bok hip hop, break dance i zagłębiamy się nieco dalej. W klimaty nam zupełnie odległe. Pamiętając o zasadzie, że dobry tancerz to tancerz wszechstronny, będziemy zapraszać do naszego studia instruktorów, którzy poprowadzą zajęcia z innych technik niż te, które rozwijamy na codzień.

Na warsztaty zapraszamy wszystkich streetdancerów z Gorzowa i okolic, którzy chcą spędzić aktywnie weekend i rozwijać swój taniec również na innych jego płaszczyznach. Gwarantujemy olbrzymią dawkę wiedzy, dobrą zabawę i genialną atmosferę.

Pierwsza odsłona naszego cyklu odbędzie się 20.10.2018r. (sobota), a w niej:

12.30-13.45 - Taniec klasyczny z Ariną - grupa średniozaawansowana
14.00-15.15 - Taniec współczesny z Gorzkim - grupa średniozaawansowana
15.30-16.45 - House z Aniką - grupa grupa średniozaawansowana


Warsztaty są skierowane przede wszystkim do tych, którzy na codzień tańczą coś innego, dlatego też ciężko jest określić poziom grup. Zajęcia house wydają się odbiegać od koncepcji ale tym razem robimy wyjątek :) Wiemy, że jest wielu miłośników tego stylu, a okazji mało do rozwijania swojego warsztatu housowego.


Miejsce: Studio Tańca Parkieciarnia ul. Sikorskiego 6 (Stary Dom Towarowy 2 piętro-wejście przez bramę).

Termin: 20.10.2019 r.


Zapisy: Ilość miejsc ograniczona zatem w przypadku Parkieciarniarzy prosimy zgłaszać się na listę u swoich instruktorów. Pozostałych prosimy o wysłanie maila zgłoszeniowego na adres studioparkieciarnia@gmail.com podając wybrane zajęcia.

CHODŹ NA PARKIET I WYTAŃCZ Z NAMI WEEKEND :)


wróć