WYJAZD NA TURNIEJ TAŃCA GROOVE CONTEST (AKTUALIZACJA)

Kiedy: 19 listopada
Gdzie: Dom Kultury "Orle Gniazdo" Poznań:

ZBIÓRKA: 19 listopada, pod hotelem Qubus, godzina: 7:00
JAK UZBROIĆ DZIECI:
- legitymacja szkolna,
- woda,
- startujący w turnieju: obuwie i ciuszki zmienne (koszulki Parkieciarni - nie obozowe!),
- pozostali: koszulki Parkieciarni (ci co posiadają),
- suchy prowiant na drogę,
- 15zł - na obiad będziemy zamawiać pizze dla dzieciaków - a co :),
- na miejscu turnieju będzie "stoisko" z sandwichami na ciepło, więc w razie czego można sobie coś dokupić,
- rodzice: transparenty, wuwuzele, sztuczne ognie, flagi, race i trąbki ;),
 

Opłatę za autobus prosimy uiścić w studiu do środy (tj.15.11)

POWRÓT: po naszej kategorii - to zależy ilu będzie uszestników (+/- 18:00 może wcześniej)
 

KONTRETY DOTYCZĄCE WYJAZDU:

Groove Contest to kolejna edycja turnieju ulicznego, który odbywa się "po sąsiedzku". DUZYM PLUSEM tego turnieju jest podział kategorii na staż, co pozwala wystartować w rywalizacji z kolegami i koleżankami tańczącymi tak samo długo jak Ty.
 

Kategorie:
*break dance (breaking) FRESH - staż taneczny do roku
*break dance (breaking) MEDIUM - staż taneczny od roku do trzech lat
*break dance (breaking) PRO - staż taneczny powyżej trzech lat

Koszty wyjazdu:

*25zł udział w turnieju (płatne u instruktora przy zapisie na wyjazd)
*50zł autokar

Zapisy:
do 10 listopada (termin organizatora) u Tomka w studiu - wtedy należy uiścić opłatę startową, ponieważ zapisując dzieci na turniej trzeba dokonać przelewu do organizatora turnieju

 

Startujemy 19.11.2017 w godzinach porannych  (8:00/9:00 szczegółowa godzina wyjazdu bliżej turnieju) spod hotelu Qubus, powrót w godzinach popołudniowych/wieczornych. Nie ma jeszcze szczegółowego planu imprezy.

Udział w rywalizacji turniejowej to rozwój dla każdego tancerza, którego nie da się doświadczyć na sali w studiu, czy na pokazach. To możliwość nauki walki ze stresem i obycie się z tańcem w ogniu konfrontacji z innymi tancerzami. To okazja do obcowania z tancerzami z innych miast, rozwinięcie swojej wyobraźni ruchowej oraz możliwość nawiązania nowych znajomości i przyjaźni.
Dlatego też...

...grupy M.A.M. CREW, FLY SOX, FUNKKIDS - wyjazd na turniej obowiązkowy - start w turnieju praktycznie też (wyjątkowo skrajne sytuacje stresowe będą podstawą do zwolnienia ze startu w turnieju, ale nie z wyjazdu). Reszta grup wyjazd BARDZO, BARDZO WSKAZANY z racji kategorii stażowej do 1 roku tańca (tak samo adekwatnie do 3go roku tańca). To właśnie dla dzieci tańczących krótko stworzone są te kategorie, więc powinniśmy z nich korzystać bo za rok może już nie być tej możliwości.
 

GRUPY WRZEŚNIOWE (NOWO UTWORZONE): zapraszamy również na wyjazd (wraz z rodzicami), aby dzieci miały możliwość poczucia klimatu tanecznego, zobaczyły na żywo innych tancerzy i "załapały zajawkę" na dalsze trenowanie. To ciekawe doświadczenie i świetna przygoda.

Wszelkie pytania proszę kierować do Tomka 600 635 405

Zachęcam również do wyjazdu z nami (autokarem) rodziców dzieci. To dobry moment żeby zobaczyć swoją pociechę na parkiecie a przy okazji poznać innych rodziców "parkieciarnianych".

Pozdrawiam Tomek


wróć