Warsztaty breaking z Dr. Hefo

7 października w Gorzowie zawita ikona polskiego breakingu aby przekazać część swojej wiedzy wszystkim uczestnikom warsztatów tanecznych. Mowa oczywiście o ...

Adam Hefo Stefanski znany jako Dr Hefo tańczący od 1997 roku, choreograf, tancerz, instruktor, nauczyciel, który jest ogniwem grupy To Battle oraz Międzynarodowego crew Octagon.

Biorący udział w wielu przedstawieniach teatralnych takich jak Break Of Down, Street history, The Way We Rock, Cr8tivity, Future Roads oraz projektu z muzyką na żywo Street Atack. Aktywny bboy biorący udział we wszystkich możliwych turniejach.

1 polski bboy biorący udział we wspólnym pokazie z grupa Big Toe Wietnam Hanoi

1 polski bboy prowadzący warsztaty na Grenlandii - Nuuk Grenlandia

1 polski bboy w Korei zawody r16 seoul Korea

1 polski bboy w Afryce- Uganda 2009 Kampala

1 polski bboy na Uk Champs 2011

1 polski bboy w Palestynie 2011

W okresie od 1997 reprezentujący Polskę w takich krajach jak USA, Niemcy, Norwegia, Dania, Szwecja, Austria, Vietnam, Francja, Włochy, Słowacja, Czechy, Grenlandia, Anglia, Korea, Holandia, Uganda, Irlandia. Oddany do końca kulturze hip hop, bo to zmieniło jego życie.

Warsztaty odbędą się z podziałem na trzy grupy zaawansowania a każda z grup przetańczy minimum 2 godziny pod okiem Hefa.

Plan zajęć:

Grupa początkująca - godzina 10:00-12:00 - wszystkie grupy nowo otwarte (oprócz 4-6 lat).

Grupa średniozaawansowana - godzina 12:15 - 14:45 - grupy: Elo elo 3,2,0; High Five, Funkkids (z wyjątkiem wybranych na trudniejszą grupę), Fly Sox (z wyjątkiem wybranych na trudniejszą grupę)

Grupa zaawansowana - godzina 15:15-18:15 - grupy :M.A.M. CREW, wybrani z Funkkids i Fly Sox, Elevate, Leśny Gang

Zapisy u swojego instruktora


Organizatorem jest Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Pasji Przez Taniec Do Serca oraz Studio Tańca Parkieciarnia a zadanie dofinansowane z budżetu miasta Gorzowa Wlkp.

Pytania pod 600 635 405

Miejsce: Studio Tańca Parkieciarnia


Zapraszamy !!!


wróć