WARSZTATY TANECZNE BBOY CHUCHU I ŁUKSI (SPOKO)

Mamy przyjemność zaprosić Was na dwudniowe warsztaty hip-hop/b`boying.

Tym razem do Gorzowa przybywają:

Paweł Kątny - Bboy "Chu Chu" - swoją przygodę z tańcem break dance (b`boying) zaczynał 11 lat temu we Wrocławiu. Reprezentuje ekipy takie jak - Catch The Flava / Polskee Flavour oraz Funky Masons Crew. Brał udział w bardzo wielu warsztatach właśnie tego stylu, przede wszystkim z żywymi Legendami takimi jak : Ken Swift-Rock Steady Crew, 7Gemz (NYC), Crazy Legs  -Rock Steady Crew (NYC), PoeONE-Rock So Fresh,Style Elements(LA), Alien Ness-Zulu Kingz(NYC). Chu chu to jeden z czołowych polskich bboyów.

Zwycięzca prestiżowych, europejskich edycji amerykańskich turniejów dla b`boys i b`girls m.in Freestyle Session Europe 2009 w Katowicach, United Styles Europe 2011 w Szwajcarii oraz Outbreak Europe 2011 w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Dzięki wygranym turniejom dostał możliwość wyjazdu do Los Angeles i Nowego Jorku, gdzie doskonalił swoje umiejętności i zdobywał wiedzę. W Los Angeles razem ze swoją grupą Funky Masons dotarł do ćwierćfinału legendarnej imprezy Freestyle Session. Półfinalista programu Mam talent w 2009 oraz finalista programu Got To Dance 2012. Od 7 lat instruktor tańca oraz opiekun i organizator obozów dla dzieci i młodzieży "Catch The Flava".

 

 

 

Łukasz Kukulski – Łuksi - tancerz grupy „Spoko”,  nauczyciel w Ogolnokształcącej Szkole Baletowej w Poznaniu, założyciel szkoły tańca „Czeba się wyluzować” oraz trener i choreograf dwóch grup w Zielonej Górze, pięciu grup w Wolsztynie, między innymi grupy „Out of control”, która w 2010 roku na Wielkopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego zdobyła I miejsce. Dodatkowo są oni zwycięzcami Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie z 2011 roku, są także dwukrotnymi zwycięzcami turnieju Wolsztyn Tańczy Pełną Parą. Łukasz jest także instruktorem grupy męskiej „Boys Only”, która w 2011 zdobyła złoto w Otwartych Mistrzostw Polski Freestyle, grupa ta ma również na koncie udział w programie „Got To Dance” w którym dostała się aż do finału i odcinków na żywo. Łukasz wraz z grupą „Spoko” był mistrzem Polski dwóch federacji (IDO oraz Hip Hop International) oraz wicemistrzem Świata federacji IDO.

Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Las Vegas oraz odbył miesięczne szkolenie w Los Angeles w „Debbie Reynolds Dance Studio”, gdzie pobierał lekcje od wybitnych choreografów, między innymi takich jak: Kreus Lay, Tony Czar, Jayson Wright, Gigi Torres, Anthony Thomas, Tricia Miranda, Miss Prissy czy Marty Kudelka. Wraz z grupą spoko współpracuje i szkoli się pod okiem wybitnych instruktorów z Anglii (Ivan Blackstock), Paryża (Alassane Watt, Clara Bajado), Szwajcarii (Peggy Kubler), czy USA (LiL'C, Tweete, Jen 1Luv, Jessica Gaines). Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1995 roku, jednak pod skrzydłami  Filipa Czeszyka szkoli się od roku 2001. Ponadto współpracował z największymi polskimi stacjami telewizyjnymi: TVP I, TVP II, TVN, Polsat, Disney XD.  Ma na swym koncie realizację choreografii do popularnych programów takich jak Got To Dance – Tylko Taniec oraz choreografii estradowych dla programu II TVP  - Eska Music Awards 2012,2013,2014

 

 

 

 

 

Termin: 7-8.05.2016 r. (sobota-niedziela)

Miejsce: Miejskie Centrum Kultury, ul. Wawrzyniaka 66A w Gorzowie Wlkp. oraz Studio Tańca Parkieciarnia, ul. Sikorskiego 6 w Gorzowie Wlkp.

Zapisy na: studioparkieciarnia@gmail.com lub w przypadku gorzowskich szkół tanecznych, u swojego instruktora.

Płatności: u swojego instruktora tańca, a w ostateczności w dzień warsztatów. Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność wpłat.

Pytania prosimy kierować pod nr 692 482 293 lub 600 635 405.

 

GRAFIK WARSZTATÓW:

SALA: MCK UL. WAWRZYNIAKA 66A GORZÓW WLKP.

GODZ.

SOBOTA

GODZ.

NIEDZIELA

10.00-11.15

 

ŁUKSI – (hip-hop)
grupa średniozaawansowana

10.15-11.15

 

CHUCHU - (b`boying)
grupa średniozaawansowana 1
*(wcześniej początkująca)

11.30-12.30

 

ŁUKSI – (hip-hop)
grupa początkująca

11.30-12.30

 

CHUCHU - (b`boying)
grupa średniozaawansowana 1
*(wcześniej początkująca)

12.45-14.15

 

ŁUKSI – (hip-hop)
grupa zaawansowana

12.45-14.00

 

CHUCHU - (b`boying)
*grupa średniozaawansowana 2

14.30-15.45

 

CHUCHU - (b`boying)
grupa *średniozaawansowana 2

14.30-15.30

 

ŁUKSI – (hip-hop)
grupa początkująca

 

 

15.45-17.00

 

ŁUKSI – (hip-hop)
grupa średniozaawansowana

 

 

17.15-18.45

 

ŁUKSI – (hip-hop)
grupa zaawansowana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALA: PARKIECIARNIA UL. SIKORSKIEGO 6 GORZÓW WLKP.
 

 

SOBOTA

NIEDZIELA

15.00-16.30

 

 

CHUCHU - (b`boying)
grupa zaawansowana

16.30-18.00

 

CHUCHU - (b`boying)
grupa zaawansowana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*zmiana w podziale grup break dance

ORGANIZATOR:
STOWARZYSZENIE WSPIERANIA ROZWOJU PASJI „PRZEZ TANIEC DO SERCA” PRZY WSPÓŁPRACY STUDIA TAŃCA PARKIECIARNIA

ZADANIE DOFINANSOWANE Z BUDŻETU MIASTA GORZÓW

 


wróć