NABORY 2015 DO GRUP TANECZNYCH

Zacznij nowy rok szkolny z nami. Jeżeli przeraża cię powrót do szkoły i jesteś zmęczony samą myślą o kolejnych 10-ciu miesiącach z nosem w książkach - zajmij się czymś, co cię zrelaksuje i da odskocznię od codzienności.

We wrześniu „otwieramy” nowe grupy taneczne. Bez względu na wiek i płeć możesz do nas przyjść i zacząć swoją przygodę z tańcem. Wykwalifikowani instruktorzy, jamy taneczne, dobra zabawa, fajny klimat, nowe przyjaźnie, wyjazdy biwakowe oraz obozy. Oprócz tego pokazy, zawody, warsztaty taneczne. To i wiele więcej spotka Cię w naszym studiu.

Nie zastanawiaj się długo tylko wpadaj do nas na parkiet. To może być jedyna okazja w tym roku, by wstąpić w nasze progi.

Jakie style taneczne znajdziesz w Parkieciarni❔

- hip hop
- break dance
- house
- funk styles


Jeśli nie jesteś pewny/na czy to dla ciebie, przyjdź w drugim tygodniu września na gratisowe dni otwarte, by sprawdzić w czym czujesz się najlepiej. To rozjaśni Twoje wątpliwości❕

Ile to kosztuje❔ Kiedy odbywają się zajęcia❔ Kto je prowadzi❔

O wszystkich szczegółach dowiesz się na spotkaniu informacyjnym 7 września (poniedziałek) godz. 18.00, które odbędzie się w naszej siedzibie w Starym Domu Towarowym na II piętrze (wejście przez bramę).

Pierwsze 30 osób*, które kupi karnet jeszcze przed otwarciem sezonu (do 7 września) dostaje zniżkę.
Zamiast 120zł, karnet kosztuje jedyne 100zł za miesiąc, a więc przez dwa m-ce oszczędzasz 40zł.


wróć