LETNI OBÓZ TANECZNY - STEGNA 2015

Zapraszamy serdecznie do udziału w obozie tanecznym ze znakomitymi instruktorami, pozytywną kadrą pedagogiczną oraz przyjazną i roztańczoną atmosferą. Tych, co z nami już byli na poprzednich obozach – nie musimy namawiać. Nowi ochotnicy mają kolejną szansę. Korzystajcie, bo warto. Tym razem wybieramy się do Ośrodka Wczasowego Syrenka w Stegnie nad polskim morzem .

Termin: 31lipiec - 09 Sierpień 2015 r.
Miejsce: Ośrodek SYRENKA   
Alina i Arkadiusz Wawrzyniak
ul. Grunwaldzka 11, 82-103 Stegna
www.syrenka.mierzeja.pl/

Ośrodek Wczasowo-kolonijny "Syrenka" usytuowany jest na skraju lasu na obszarze ponad 2 ha. Położony około 1000 metrów od morza, dojście do plaży oświetloną leśną aleją spacerową. Proponujemy wypoczynek w przepięknych okolicach. Szeroka wstęga sosnowego lasu, wspaniały mikroklimat, pobliska plaża, czysta woda i morskie powietrze o dużej zawartości jodu zapewniają przyjemne spędzenie wolnego czasu.

Organizator: Studio Tańca Beezone, Studio Tańca Parkieciarnia oraz Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Pasji “Przez Taniec Do Serca”

Zakwaterowanie:
-    pokoje 2,3 i 4 os.w każdym pokoju łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, czajnik, radio i Tv -sat
-    stołówka na miejscu
-    boiska do koszykówki i siatkówki plażowej
-    plac zabaw
-    sala dyskotekowa
-    sala telewizyjna
-    świetlica (stoły do gry w ping-ponga)
-    bezpłatny basen

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.

UWAGA!!! Zaliczka nie ma związku z terminem promocji. Jest jedynie gwarantem wpisu na listę uczestników obozu.

Cena obejmuje:
- noclegi
- wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
- ubezpieczenie NW,
- opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej
oraz ratownika WOPR,
- zajęcia taneczne w różnych grupach zaawansowania,,
- zajęcia KO (jamy – na gramofonach Kobi i Mały, konkursy, zabawy, turnieje sportowe, Ogólnofajny Turniej Tańca, ognisko, nagrody),
- panel dyskusyjny (rozmowy, projekcje wideo),
- korzystanie z atrakcji ośrodka,

WARUNKIEM WPISU NA LISTĘ UCZESTNIKÓW JEST:

1. Wysłanie zgłoszenia na adres: taniecsyrenka2015@gmail.com zawierającego imię i nazwisko uczestnika, jego PESEL i adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy do rodziców i samego uczestnika.

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Pasji “Przez Taniec Do Serca”

ul. Sikorskiego 6
66-400 Gorzów Wlkp.

numer konta:
43 2030 0045 1110 0000 0366 9520

dotyczy: Beezone

Stowarzyszenie Taneczne Beezone
ul. Ludowa 11
64-920 Piła

numer konta:
65 1320 1351 2226 7034 2000 0001

W dalszej kolejności prześlemy kartę uczestnika obozu, którą należy wypełnić i przekazać Bizonowi, Małemu lub Kobiemu, ewentualnie przesłać na adres Stowarzyszenia.

Obóz rozpoczyna się obiadem (31-07-2015), a kończy śniadaniem (09-08-2015). Transport autokarem w obie strony dla tancerzy z Gorzowa, Piły i okolic w cenie 140 zł.

Info: Kobi: 692482293, Bizon: 509497559, e-mail: taniecsyrenka2015@gmail.com

 

KADRA INSTRUKTORSKA:

 

Magdalena "Surwi" Surwiłło (KOLOR) - hip-hop

 

Reprezentantka ekipy Kolor Konkret Crew. Na parkiecie – od dziecka. Wiecznie aktywna tancerka i performerka. Jako tancerz/ instruktor/ choreograf stale poszerza swoją wiedzę i szkoli umiejętności uczestnicząc w wielu różnych obozach i warsztatach tanecznych organizowanych w Polsce jak i za granicą. Szkoliła się u m.in. Suga Pop. P-Lock, Mr Wiggles, Link, Don Cambellock, Boogaloo Sam, Joseph Go, Marta, Nicki,  Damon Frost, Popin Pete oraz wielu wielu innych. Instruktor/ Choreograf takich zespołów jak Kolor Junior Squad, Kolor-Sy oraz najbardziej zakręconych rodziców na świecie Kolor Archeo. Jako solista specjalizuję się w takich stylach jak : Hip Hip i Locking. Aktywna uczestniczka sceny hip hopowej, biorąca udział w wielu contestach i jamach. Uczestniczka wielu  projektów jak i spektakl tanecznych m.in. w 2011 roku projekt brytyjsko – polski „The Bridge” oraz w 2012, w spektaklu „Plac Zabaw”. Kocha nowe wyzwania. Aktywnie uczestniczy również w rozwoju tańca w północno-wschodniej Polsce poprzez poprzez organizowanie warsztatów i jamów. Koordynator Free Mind Festival w Białymstoku.

 

Thomaz RockaFellaz (RFLZ) - b`boying

Thomaz wszechstronny bboy, urodzony w Warszawie. Poza Breakin'giem tworzy i bierze udział w przedstawieniach teatralnych, jest dj’em, tworzy muzykę, gra na perkusji. Jeden z założycieli RockaFellaz Crew (RFLZ), która składa z bboys jedynie z Warszawy. Jego sposób wyrażania siebie w Breaki'ngu jest zbudowany z miłości do muzyki, sztuki i natury. Posiada inny sposób poruszania, który opiera się na kompletnie innych podstawach odróżniających go od innych bboys. Swoje podstawy kreuje z ruchów zainspirowanych z całkowicie innych tańców i z nietypowej interpretacji muzyki jak również z natury.

 

 

 


Łukasz "Knopek" Konopka - hip-hop

Tancerz posiadający wiarę w siebie i determinacje. Czerpiący lekcję z każdego doświadczenia. Rozumiejący, że posiadając wiarę jest w stanie zrobić wszystko. Jego kariera taneczna zaczęła się w 2007 roku. Nie potrafiąc, nie słysząc totalnie muzyki, uparcie dążącdo obranego celu spełnił swoje marzenia. Na przestrzeni kilku lat miał okazje podróżować po Londynie , Holandii , Francji oraz całej Polsce i rozwijać swoje umiejętności.Prowadzi cyklicznie warsztaty na terenie całego kraju jak i poza nim.Startuje w zawodach na terenie Europy i od 4 lat reprezentuje Smoke Story Group. Na jego zajęciach najważniejszym celem jest przekazanie tego, w jak prosty sposób można bawić się muzyką. Hip-Hop - tym się zajmuje, jednak jego zajęcia nie polegają tylko na tańcu, ale i na odkrywaniu świadomości ciała, kreatywności i łamaniu dotychczasowych barier... Jeśli człowiek czegoś chce, może to osiągnąć.

 

 

Aga Co jest (Agnieszka Jaśkowska) - hip-hop

Jedna z najbardziej rozpoznawanych tancerek hip-hop w Polsce. Tańczy w ekipie CO JEST CREW, która jest w czołówce grup zajmujących się street Dance w kraju. Aga rozwija swój warsztat
u największych autorytetów w tej dziedzinie. Drugą niezwykle bliską tanecznie dla niej dziedziną jest taniec współczesny, którego wieloletnie studiowanie pozwala mieć jej szersze niż ma to na ogół miejsce spojrzenie na taniec i korzystanie z doświadczenia z tych dwóch odmiennych nurtów, czyniąc z niej znakomitą tancerkę i pedagoga.

 

Dr Hefo - b`boying

Adam Stefański znany jako Dr Hefo tańczący od 1997, choreograf, tancerz, instruktor, nauczyciel, jest ogniwem grupy Ready To Battle oraz Międzynarodowego Crew Octagon biorący udział w wielu przedstawieniach teatralnych takich jak Break Of Down, Street history, The Way We Rock, Cr8tivity, Future Roads oraz projektu z muzyką na żywo Street Atack.

 Aktywny bboy biorący udział we wszystkich możliwych turniejach.

1 polski bboy biorący udział we wspólnym pokazie z grupa Big Toe Wietnam Hanoi
1 polski bboy prowadzący warsztaty na Grenlandii – Nuuk Grenlandia
1 polski bboy w Korei zawody r16 Seoul Korea
1 polski bboy w Afryce- Uganda 2009 Kampala
1 polski bboy na Uk Champs 2011
1 polski bboy w Palestynie 2011

W okresie od 1997 reprezentował Polskę w takich krajach jak USA, Niemcy, Norwegia, Dania, Szwecja, Austria, Vietnam, Francja, Włochy, Słowacja, Czechy, Grenlandia, Anglia, Korea, Holandia, Uganda, Irlandia

 

Bestia (Przemysław Walkiewicz) - funk styles

Tancerz, choreograf, instruktor tańca, sędzia turniejowy w tańcu Locking, finalista „Hip Hop International 2009″, szkolił się i takich lockerów jak :Greg Campbellock Jr., Sugar Pop,Tony Gogo, OG Skeeter Rabbit, Gemini, Jo Dance, Brian Green, Junior, Phaze-T, Storm, Jr Boogaloo, Mr. Wiggles, Poppin Pete, Joseph Go, Artchie Burnett, Peggy Kubbler, Adolfo Shaba Doo Quinones.

 

Anna Śmiganowska - taniec współczesny, stretching

 

Tomasz (Tomasz Repeta) - hip-hop, new age

Tomasz przygodę z tańcem rozpoczął dekadę temu. Jak każdy szanujący się tancerz i instruktor systematycznie bierze udział w warsztatach tanecznych szkoląc się u najlepszych. Lata spędzone na sali treningowej wykształciły perfekcje, energię i indywidualizm ruchu. Swoją pozytywną energią i nietuzinkowym stylem zyskał grono sympatyków. Podczas zajęć stwarza przyjazną atmosferę, która sprzyja każdemu, kto uczestniczy w tych zajęciach. Kto Tomasza zna, ten wie.

 

Małgorzata Kobeszko - stretching, akrobatyka sportowa

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie. Pracuje ponad 40 lat jako szkoleniowiec z uprawnieniami trenera, początkowo w gimnastyce sportowej, a obecnie w akrobatyce sportowej. Podczas swojej pracy wyszkoliła wielu zawodników, zdobywających medale na Mistrzostwach Świata, Europy i Polski. Obecnie prowadzi zajęcia szkoleniowe z akrobatyki sportowej w Klubie Sportowym AZS AWF w Gorzowie.

 

Tomasz Mały Biernacki - b`boying

Tańczy od 2001 roku. Absolutnie żadne triki i freezy nie są mu straszne. Oddając się całkowicie swojej pasji zaszczepia w młodych ludziach chęć rozwoju umiejętności tanecznych, wzbijania sie coraz wyżej oraz spełnienia marzeń. Pomimo tego, że jest "Mały" potrafi zdziałać wielkie cuda :) Zajęcia prowadzone są w lekkiej, wesołej atmosferze co sprzyja nabywaniu wiedzy i umiejętności.

 

Minia (Dominika Semeniuk) - hip-hop

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła, gdy miała 14 lat. Instruktorka w Studiu Tańca Beezone i tancerka w pilskiej grupie " From The Soul ". Jej charyzma, poczucie humoru, miłość i podejście do dzieci i młodzieży sprawia, że zajęcia z nią są niezwykle przyjemne i niepowtarzalne. W Studiu Tańca Beezone mówi się, że przełamuje granice między starszymi, a dziećmi, przez co wszyscy są jak jedna wielka rodzina. Ma dużo pozytywnej energii, którą zaraża ale jest również wymagająca, co wyniosła od swojego trenera. Szkoliła się u takich choreografów jak Shaun Evaristo, Marty Kudelka, Tony Czar, Lyle Beniga, Laura Edwards, Salah, Marion Motin, Tweetch i inni.


wróć